Özel Efeler Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği

Özel Efeler Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği
Kurum Adı:Özel Efeler Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Efeler
Adres:Güzelhisar Mah. 35 Sk No:6/A5
Telefon:0 (256) 214-5454
Web Sitesi:www.efelerdis.comHata Bildir
37.84600227.844441

Kurum Hakkında

Özel Efeler Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği, Aydın ili Efeler ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Efeler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2017 yılında Aydın da kurulmuş olup, Diş hekimliğine ait tedavi hizmetleri vermektedir. Kliniğimizde hizmet kalitesinin sürekliliği ve koşulsuz hasta memnuniyeti ön koşuldur. Hizmet kalitesini sağlamak için diş hekimliğinde kanıtlanmış tüm teknolojileri kullanmaktayız. İnsan sağlığı için olmazsa olmazlardan olan sterilizasyon ve dezenfeksiyon kuralları dikkatli uygulanmaktadır. İnsan ilişkilerinde sıcaklık, samimiyet ve güvenin korunduğu güler yüzlü ve çağdaş hizmet anlayışı sürdürülmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Efeler Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tedaviler
 • İmplant Tedavisi
 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
 • Ortodontik Tedavi (Diş Teli)
 • Diş Beyazlatma
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Protetik Diş Tedavisi (Diş Protezleri )
 • Konservatif Diş Tedavisi ( Dolgu )
 • Endodonti ( Kanal Tedavisi )
 • Periodontoloji ( Diş Eti Tedavisi )
 • Pedodonti ( Çocuk Diş Hekimliği )
 • G. Anestezi & Sedasyon
 • Dijital Anestezi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Efeler Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Efeler Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Efeler Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aydın Devlet Hastanesi
Aydın Devlet Hastanesi
763 metre uzaklıkta
Uzun yıllar boyu ilimiz halkına ayaktan, yataklı ve evinde sağlık hizmeti veren Aydın Devlet Hastanesi poliklinikleri ve klinik yatak sayısı ile bölgenin en büyük yatak kapasitesine sahip hastane konumundadır.
Aydın Atatürk Devlet Hastanesi
19 Şubat 2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredilmiş Aydın 82. Yıl Devlet Hastanesi adını almıştır. Şimdiki adı Aydın Atatürk Devlet Hastanesi'dir.
Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi
Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi oalrak 10 yıllık tecrübemizle tüm cilt hastalıklarının muayenesini yapmaktayız.
Özel Ayfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi
Özel Aydın Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri 2005 yılından beri hastaların yaşam kalitesini arttırmak ve fonksiyonelliklerini geri kazandırmak için çalışmaktadır.
Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 27 Mayıs 2011 tarihinde 256 yatakla yeni hizmet binasında faaliyete geçmiştir.
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi
Özel Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi olarak uzmanlarımız, fizyoterapistlerimiz, deneyimli sağlık personelimiz ve modern tıbbın gerektirdiği tüm fizik tedavi cihazlarımızla, haftada 6 gün hizmetinizdeyiz.
Özel Medinova Hastanesi
Özel Medinova Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Aydın'ın ilk tam teşekküllü özel hastanesi olarak 4 ameliyathane, 1 doğumhane, 15 yoğun bakım yatağı, biyokimya ve klinik laboratuvarları, radyoloji ve acil servis üniteleri ile 12 branşta uzman kadrosu hizmet veriyor.
Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanemizin yatak kapasitesi 488 servis yatağı, 108 yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 596 yataktır. En iyi ve modern sağlık hizmetini sunmak, Adnan Menderes Üniversitesi Tıp ve Sağlık Bilimleri Merke
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Efeler Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉