Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi

Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Söke
Adres:Cumhuriyet Mah. Akeller Cd. No:66
Telefon:0 (256) 518-0088
Web Sitesi:dmed-healthcare.com.trHata Bildir
37.74437727.414914

Kurum Hakkında

Özel Dmed Ege Tatil Diyaliz Merkezi 42 yatak kapasitesine sahip olup, hemodiyaliz ve gece diyalizi sunmaktadır. Her yıl 17.000'den fazla tedavi verilmektedir. Yakın zamanda yenilenmiş modern binası, Aydın’ın en büyük ilçesi Söke’de yer almaktadır. Türkiye'nin Ege kıyılarında Kuşadası, Altınkum, İzmir, Selçuk ve Efes yakınlarında bulunan kliniğimiz, Türkiye'de tatilin tadını çıkarırken diyaliz tedavisi görmek isteyen hastalar için oldukça caziptir. Türkiye genelindeki tüm Diyaliz kliniklerimiz, tıp alanında uluslararası standartlarda çalışmakta ve sigorta şirketi SGK ile anlaşmalıdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi, Aydın ili Söke ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Turgut Eyeci
★★★★★
Ben Turgut Eyeci, benim canım memleketimde böyle avrupa ayarında bir diyaliz merkezi kurdugunuzdan dolayı sizlere canı gönülden şükranlarımı sunar ve teşekkür ederim inşallah en yakın zamanda görüşmek üzere selamlarımla.

Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Egemed Hastanesi
380 metre uzaklıkta
Yenicami Mah. Nihat Aşkın Cad. No:7 Söke
Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Atatürk Mahallesi. Baygür Sokak. No:1
Aydın Göz Söke Tıp Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Konak Mah. Faik Kocagöz Cad. Seçkin Sitesi No:27/1
Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Fevzipaşa Mah. Fehime Faik Kocagöz Cad. Köyaltı Mevkii No:16
Adagöz Tıp Merkezi
18 km. uzaklıkta
Hacıfeyzullah Mah. Koçtaş Yolu Sok. No:8
Egemed Saydam Tıp Merkezi
18.5 km. uzaklıkta
Türkmen Mah. Tunay Sok. Prestij Konakları A Blok No:1