Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi

Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Söke
Adres:Cumhuriyet Mah. Akeller Cd. No:66
Telefon:0 (256) 518-0088
Web Sitesi:dmed-healthcare.com.trHata Bildir
37.74437727.414914

Kurum Hakkında

Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi, Aydın ili Söke ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Dmed Ege Tatil Diyaliz Merkezi 42 yatak kapasitesine sahip olup, hemodiyaliz ve gece diyalizi sunmaktadır. Her yıl 17.000'den fazla tedavi verilmektedir. Yakın zamanda yenilenmiş modern binası, Aydın’ın en büyük ilçesi Söke’de yer almaktadır. Türkiye'nin Ege kıyılarında Kuşadası, Altınkum, İzmir, Selçuk ve Efes yakınlarında bulunan kliniğimiz, Türkiye'de tatilin tadını çıkarırken diyaliz tedavisi görmek isteyen hastalar için oldukça caziptir. Türkiye genelindeki tüm Diyaliz kliniklerimiz, tıp alanında uluslararası standartlarda çalışmakta ve sigorta şirketi SGK ile anlaşmalıdır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Turgut Eyeci
★★★★★
Ben Turgut Eyeci, benim canım memleketimde böyle avrupa ayarında bir diyaliz merkezi kurdugunuzdan dolayı sizlere canı gönülden şükranlarımı sunar ve teşekkür ederim inşallah en yakın zamanda görüşmek üzere selamlarımla.

Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Egemed Hastanesi
Özel Egemed Hastanesi
379 metre uzaklıkta
2012 yılında hizmete açılan Uluslararası Söke Hastanesi 2015 tarihinden itibaren Egemed Hastaneleri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi geniş mekana sahip modern binasında fiilen 24 ünit ile hizmet vermektedir.
Özel Aydın Göz Söke Tıp Merkezi
2007 yılından bu yana sürekli kendini yenileyerek hastalarına en üst kalitede sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşu olan Aydın Göz Hastanesi, Söke şubesi ile hizmet sunmaya devam etmektedir.
Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi
2004 yılında hizmet vermeye başlayan yeni Söke Devlet Hastanesinde, sağlık hizmeti sunumu kalitesini arttırabilmek için teknolojik altyapı oluşturulmakta ve geliştirilmekte, personel eğitimine de son derece önem verilmektedir.
Özel Adagöz Tıp Merkezi
Özel Adagöz Tıp Merkezi
18 km. uzaklıkta
2006 yılında Kuşadası'nda hizmet vermeye başlayan Ada Göz Dal Merkezi ve Cerrahi Birimi, 2016 ocak ayı itibariyle Adagöz Tıp Merkezi olarak yeni adresinde sizlere hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Egemed Saydam Tıp Merkezi
Özel Egemed Saydam Tıp Merkezinde, modern binası ve donanımlarıyla, doğru ve kalıcı tedavi uygulamaları, alanında uzman doktor ve çalışanları ile yepyeni bir hizmet anlayışıyla her şey mutluluğunuz için.
Özel Gözde Kuşadası Hastanesi
Özel Gözde Kuşadası Hastanesi, Kuşadası ve çevresini içine alan bölgede, yerli ve yabancı hastalara uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermeyi amaçlayarak açıldı.
Kuşadası Devlet Hastanesi
Kuşadası Devlet Hastanesi
20 km. uzaklıkta
Kuşadası Devlet Hastanesi 2015 yılı itibariyle 166 yatak kapasiteli yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Kurumumuzda 16 branşta yataklı sağlık hizmeti, 17 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti yürütmektedir. 31 poliklinik
Germencik Devlet Hastanesi
Germencik Devlet Hastanesi
21 km. uzaklıkta
Germencik Devlet Hastanesi 1995 yılında İzmir Aydın Karayolu üzerinde faaliyete başlamıştır. Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Germencik ek hizmet binası olarak faaliyet göstermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉