Özel Euroderm Ümraniye Polikliniği

Özel Euroderm Ümraniye Polikliniği
Kurum Adı:Özel Euroderm Ümraniye Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Namık Kemal Mah.Savaş Sok. Aziz Toksöz İş Merkezi No:2/3
Telefon:0 (216) 521-8682
41.02410529.083682

Kurum Hakkında

Euroderm Özel Poliklinik'i, estetik ve sağlıklı yaşamı birleştirmek amacıyla hizmet veren insan sağlığını 1. derecede önemseyen ve bu doğrultuda çalışmalar yapan bir sağlık kuruluşudur.

Polikliniğimizde Estetik ve Medikal uygulamaların tamamı, konusunda uzmanlaşmış hekimeler tarafından, modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır. Bu uygulamalar sırasında, en önemli konulardan biri olan sterilizasyon koşulları eksiksiz sağlanır. Çok iyi eğitim almış yardımcı personel, hekime ve hastaya her konuda yardımcı olmakla yükümlüdür.

Özel Euroderm Ümraniye Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Euroderm Ümraniye Polikliniği, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Euroderm Ümraniye Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Euroderm Ümraniye Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Euroderm Ümraniye Polikliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Euroderm Ümraniye Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Afiyet Hastanesi

40 metre uzaklıkta

Namık Kemal Mh. Sütçü İmam Cd. No:8

Medicana Çamlıca Hastanesi

70 metre uzaklıkta

Alemdağ Cad. No:113 Üsküdar

Çamlıca Erdem Hastanesi

150 metre uzaklıkta

Alemdağ Yanyolu Caddesi No:36 Üsküdar

Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

160 metre uzaklıkta

Kısıklı Mh. Alemdağ Yanyolu Cd. Çağrıbey Sk. N:8

Unutmaz Tıp Merkezi

220 metre uzaklıkta

Kısıklı Mah. Kaşgarlı Mahmut Sok. No:8

Ümran Tıp Merkezi

290 metre uzaklıkta

Bulgurlu Mh. İzzettin Bey Sk No:3