Özel Fizipol İzmir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fizipol İzmir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizipol İzmir FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İzmir
İlçe:Çiğli
Adres:8708/2 Sok. No:2 K:3
Telefon:0 (232) 386-1000
38.49686027.059271

Kurum Hakkında

Özel Fizipol Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri 2012 yılından beri hastaların yaşam kalitesini arttırmak ve fonksiyonelliklerini geri kazandırmak için çalışmaktadır. Alanında uzman doktorlar, fizyoterapistler, fizik tedavi teknikerleri ve hemşirelerden oluşan ekibimiz her hastaya en uygun ve en kaliteli tedaviyi sağlamak için koordineli bir şekilde çalışmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizipol İzmir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizipol İzmir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İzmir ili Çiğli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizipol İzmir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizipol İzmir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizipol İzmir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizipol İzmir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi

190 metre uzaklıkta

Anadolu Caddesi 8007 Sokak No:2

Yenice Diş Polikliniği

860 metre uzaklıkta

Anadolu Caddesi No:818/B

Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

880 metre uzaklıkta

Ataşehir Mah. 8019/16 sk. No:4

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi

900 metre uzaklıkta

8780/1 sokak No:18 Yeni Mahalle Atasanayi

İzmir Kent Hastanesi

1 km. uzaklıkta

8229/1 Sok. No:56