Özel Fizyocenter FTR Tıp Merkezi

Özel Fizyocenter FTR Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizyocenter FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Bağlar
Adres:Mevlana Halit Mah. Umut-2 Konutları, Turgut Özal Blv.
Telefon:0 (412) 228-5085
Web Sitesi:www.fizyocenter.com.trHata Bildir
37.93305840.196143

Kurum Hakkında

Özel Fizyocenter FTR Tıp Merkezi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık sektöründeki hizmetimize, ilk olarak 2002 yılında Dr.Tarkan AVŞAR öncülüğünde şifa tıp polikliniği olarak başladık. Daha sonra 2004 yılında Diclekent Işık Tıp Polikliniği olarak ikinci sağlık tesisimizi hizmete aldık, büyüme ve gelişme odaklı yolculuğumuz devam ederek, 2005 yılında ilimizde ve bölgemizdeki ilk fizik tedavi merkezi olan Fizyocenter fizik tedavi dal merkezini hizmete açtık. Yenilikler ve teknolojiler konusunda hep öncü olmaya devam ettik .Bu dönemde Ankaradaki fizik tedavi merkezleriyle birlikte Ankara’da hizmet sunarak büyümeye devam ettik, bu süreç 2018 yılında ilimizde ve bölgemizde dönüşümünü yapan ilk ve tek merkez olarak, A Tipi Tıp merkezi’ne dönüştük. Yeniliklerin öncüsü olma sürecimiz ederek 2020 yılında Fizyocenter Tıp Merkezine dönüştük Tıp Merkezine dönüşümle ilimizde dönüşüm yapan ilk ve tek merkez olduk. Sürekli gelişme odaklı prensiplerimizle hizmete sunmaya devam etmekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fizyocenter FTR Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizyocenter FTR Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fizyocenter FTR Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.7 / 5

Özel Fizyocenter FTR Tıp Merkezi 5 üzerinden 1.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
2014 yılında Diyarbakır’da hizmet vermeye başlayan Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin ilk çok kişilik basınç odası olma özelliğini taşımaktadır.
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi dünya standartlarına uygun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon B Tipi Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.
Özel Sultan Hastanesi
Özel Sultan Hastanesi
764 metre uzaklıkta
Özel Sultan Hastanesi, Bağlar ilçesi Selahaddin Eyyubi Mahallesinde birçok farklı branşta uzman hekimiyle hizmet sunmaktadır.
Özel Genesis Hospital
Özel Genesis Hospital
790 metre uzaklıkta
2007 yılında faaliyete geçen özel Genesis Hospital, yaklaşık 6000m2 kapalı alanda 9 katı ile 12 branşta hizmet vermek üzere kurulmuştur.
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi
Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi sadece Diyarbakır halkı değil; Batman, Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis gibi yakın iller ve yurtdışından gelecek hastaların da son derece rahat şekilde ulaşabileceği bir k
Özel Zirve Diyaliz Merkezi
Tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hemşirelerimiz ve diğer sağlık çalışanlarımızdan oluşan kadromuz ve diyaliz tedavisinde ki tecrübemiz sayesinde hastalarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz.
Özel Renal Diyaliz Merkezi
Özel Renal Diyaliz Merkezi hemodiyaliz hizmeti sunmakta olup hemodiyaliz cihazlarında bikarbonatlı su kullanmaktadır.
Özel Güneydoğu Anadolu Diyaliz Merkezi
Özel Güneydoğu Anadolu Diyaliz Merkezi 45+1 cihaz kapasitesi ile hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fizyocenter FTR Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉