Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizyotem FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Trabzon
İlçe:Ortahisar
Adres:Hızırbey Mh. Kahramanmaraş Cd. No:4
Telefon:0 (462) 223-4433
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
41.00703639.711833

Kurum Hakkında

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 38 yatak kapasitesi ile ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti vermektektedir. Toplumun ruhen ve fiziksel yönden tam bir iyilik haline kavuşması için; sağlık sektöründe önemli değişimlere yol açacak çalışmalarımızda, bütünlük ve süreklilik ilkelerini esas alıyoruz.

Fizyotem olarak; nörolojik rehabilitasyon, çocuk hastalıklarına yönelik rehabilitasyon, boyun ağrıları, omuz ağrıları, bel ağrıları, sırt ağrıları, dirsek -el bileği ve parmak eklemlerini ilgilendiren rahatsızlıkları, diz ağrıları, eklem ağrıları, şişliği, hareket kısıtlılığı ile beraber olan romatizmal hastalıklar, ortopedik rahatsızlıkların rehabilitasyonu, osteoporoz hastalığının tedavisi, spor yaralanmalarına yönelik koruyucu rehabilitasyon, yaşlıların günlük yaşam aktivitelerini düzenleyen geriatrik rehabilitasyon, doğum öncesi ve sonrası egzersiz programları gibi sorun ve tedavilere yönelik hizmet sunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

940 metre uzaklıkta

Yeni Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. No:279

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

İnönü Mahallesi Trabzonspor Bulvarı No:177

Medical Park Karadeniz Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

İnönü Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı No:190

İmperial Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Kemerkaya mh. İller sk. Devlet Sahil Yolu No:27-29

Karadeniz Lazer Göz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Gazipaşa Caddesi No:9/2

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Boztepe Mah. İran Cad. No:144