Özel Fizyotem Tıp Merkezi

Özel Fizyotem Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizyotem Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Trabzon
İlçe:Ortahisar
Adres:Hızırbey Mh. Kahramanmaraş Cd. No:4
Telefon:0 (462) 223-4433
Web Sitesi:www.fizyotem.comHata Bildir
41.00703639.711833

Kurum Hakkında

Özel Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 38 yatak kapasitesi ile ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti vermektektedir. Toplumun ruhen ve fiziksel yönden tam bir iyilik haline kavuşması için; sağlık sektöründe önemli değişimlere yol açacak çalışmalarımızda, bütünlük ve süreklilik ilkelerini esas alıyoruz.

Fizyotem olarak; nörolojik rehabilitasyon, çocuk hastalıklarına yönelik rehabilitasyon, boyun ağrıları, omuz ağrıları, bel ağrıları, sırt ağrıları, dirsek -el bileği ve parmak eklemlerini ilgilendiren rahatsızlıkları, diz ağrıları, eklem ağrıları, şişliği, hareket kısıtlılığı ile beraber olan romatizmal hastalıklar, ortopedik rahatsızlıkların rehabilitasyonu, osteoporoz hastalığının tedavisi, spor yaralanmalarına yönelik koruyucu rehabilitasyon, yaşlıların günlük yaşam aktivitelerini düzenleyen geriatrik rehabilitasyon, doğum öncesi ve sonrası egzersiz programları gibi sorun ve tedavilere yönelik hizmet sunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizyotem Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizyotem Tıp Merkezi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fizyotem Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fizyotem Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Fizyotem Tıp Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizyotem Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kuzey Göz Hastalıkları Merkezi
800 metre uzaklıkta
İnönü Mah. İnönü Cd. No: 88/1
Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
940 metre uzaklıkta
Yeni Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. No:279
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
İnönü Mahallesi Trabzonspor Bulvarı No:177
Medical Park Karadeniz Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
İnönü Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı No:190
İmperial Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Kemerkaya mh. İller sk. Devlet Sahil Yolu No:27-29
Karadeniz Lazer Göz Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Gazipaşa Caddesi No:9/2