Özel Galata Tıp Merkezi

Özel Galata Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Galata Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Beyoğlu
Adres:Meclisi Mebusan Caddesi No:19 Salıpazarı
Telefon:0 (212) 249-4997
41.02851928.985010

Kurum Hakkında

Tıp Merkezimiz; Yüzyıllardan beri İstanbul'un denize açılan kapısı olarak bilinen Karaköy'de, Kişiye özel sağlık hizmeti sunma prensibiyle 2002 yılında kurulmuştur. Tarihi yarımadanın içerisinde yer alan Galata Tıp Merkezimiz; uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü ekibiyle, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyerek misafirlerimizin kendilerini güvende ve huzurlu hissetmelerini sağlamayı ilke edinmiştir.

Kişiye özel sağlık hizmeti sunma prensibiyle ön plana çıkan Galata Tıp Merkezimiz; Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinden polikliniklere, Acil Yardım hizmetinden tedavi hizmetlerine, Laboratuvar tetkiklerinden Dijital Görüntüleme işlemlerine ve Kişiye Özel Check-up panellerine kadar her alanda sağlık hizmeti sunuyor.

Galata Tıp Merkezimiz bünyesinde, Türkiye'nin tüm deniz limanlarında Cruise'lara özel olarak verdiği medikal sağlık hizmetlerinde; yerel kurumlarla sağlık koordinasyonu sağlayarak talep edilen tayfa ya da yolcuların randevularının düzenlenmesi, tahlil ya da görüntüleme tetkiklerinin yapılması da sağlanmaktadır. İhtiyaç halinde tüm cerrahi işlemler uzman ekipleri tarafından değerlendirilip operasyonları planlanarak, yabancı hastalara sağlık hizmeti sunma konusunda deneyim ve eğitime sahip olan personelleri eşliğinde, tüm hizmetler kusursuz bir şekilde sunulmaktadır.

Tedavileri sonuçlanan ya da devam eden tayfa veya yolcuların sağlık hizmetinin ve konaklama ihtiyaçlarının giderilmesi, uçuş ve seyahat ihtiyaçlarının organize edilmesi, ihtiyaç durumunda hava ya da deniz ambulans hizmetinin sunulması da vermiş olduğu hizmetler arasındadır.

Merkezimizin, tüm özel sigorta şirketleri ve bankalarla anlaşmaları bulunmakta ve hasta profilini bankalar, özel şirket çalışanları, sigorta şirketleri ve oteller bölgesi oluşturmaktadır.

Alanında eğitimli sağlık personelimiz ve güler yüzlü ekibimiz ile tedavi hizmetlerini son derece hızlı bir şekilde sunan ve tüm işlemler boyunca kesintisiz sağlık hizmeti anlayışı ile devam eden Galata Tıp Merkezimiz, 14 yıldır Karaköy'de fiziki şartların her geçen gün değişmesine rağmen, etkin ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, adeta en şık restoranların, otellerin yarıştığı ve kafeler bölgesi olmaya çalışan bölgenin değişen yapısının içerisinde artan branş ve yenilenen teknolojisi ile kendisine güçlü bir yer edinerek sağlık ihtiyaçlarında tercih edilen bir kurum olarak hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Galata Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Galata Tıp Merkezi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Galata Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Galata Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Galata Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Galata Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avusturya Sen Jorj Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Bereketzade Medresesi Sk. No:7 Karaköy

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Bereketzade Cami Sokak No:2

İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Gümüşsuyu İnönü Cad. No:46/1 Taksim

EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Ceylan apt. No:13 Taksim

Surp Agop Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Cad. Sur Agop Apt. No:57 Elmadağ Taksim

Doktor Osman Köklü Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Kızılay Meydanı No:2 Kasımpaşa

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Binası

1.8 km. uzaklıkta

Kadımehmet Mah. Bahriye Hastanesi Ykş.