Özel Grup Medika Tıp Merkezi

Özel Grup Medika Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Grup Medika Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Ahmet Yesevi Mah. Piknik Cd. Hasat Sk. Üründül Plaza No:2
Telefon:0 (224) 234-0500
Web Sitesi:www.grupmedika.com.trHata Bildir
40.26858628.946781

Kurum Hakkında

Özel Grup Medika Tıp Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Hastalarımızın sağlık sorunlarının çözümünde her zaman güvenerek tercih edecekleri, aynı zamanda model oluşturacak bir sağlık kuruluşu yaratmak fikri ile yola koyulmuştuk. 1987 de ülkemizde bir ilk olarak kurulan Özel Grup Medika KBB Dal Merkezi Genel kulak burun boğaz, kulak cerrahisi, alerjik rinit kliniği, burun ve sinüs cerrahisi, estetik burun cerrahisi, ses bozuklukları kliniği, baş dönmesi, denge bozuklukları birimleri ile hizmetinizdedir.

* 1987 de ülkemizde bir ilk olarak "Kulak Burun Boğaz Merkezi"mizi kurduk.

* 1994 te kentimizdeki ilk odyoloji kliniği olan "Odyomed İşitme, Konuşma ve Ses Bozuklukları Merkez"imizi açtık.

* 1996 da yine Bursa` nın ilk rehabilitasyon merkezi olan "Odyomed İşitme Engelliler Rehabilitasyon Merkezi"ni kurduk.

* Yine 1996 da baş dönmesi ve denge bozuklukları için Bursa` da ve ülkemizde bir ilk olan "Bursa Nörotoloji Merkezi"mizi, Nöroloji merkezimizle birlikte açtık.

* 1997 de ülkemizde ilk kanal içi işitme cihazı uygulamasını yaptık.

* 1999 da tüm bölümlerimiz için ISO 9002 Kalite Belgesi aldık.

* 2005 yılında "Uyku Hastalıkları" birimimiz açıldı.

* 2007 yılında Kulak Burun Boğaz Cerrahi Müdahele Birimimizi devreye aldık.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Grup Medika Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Grup Medika Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Grup Medika Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Grup Medika Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ceylan İnternational Hospital
90 yatak kapasiteli Ceylan International Hospital uzman doktor kadrosu, teknolojik altyapısı ve sağlık hizmeti kalitesi ile size hizmet sunmaktadır.
Bursa Şehir Hastanesi
Bursa Şehir Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Bursa Şehir Hastanesi, Kamu Özel İşbirliği modeli ile Temmuz 2019'da hizmete açılmıştır. Genel Hastane, Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, YGAP Hastanesi, Fizik Tedavi ve Reha
Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi
Özel FMC Bursa Diyaliz Merkezi 50 kapasiteli olup hemodiyaliz ve ev hemodiyaliz tedavi hizmeti vermektedir.
Özel Mamer Cerrahi Merkezi
Mamer Cerrahi Merkezi 1996 yılından bu yana Bursa'da cerrahi ve onkolojik hastalıkların tanı ve tedavisi alanında hizmet vermektedir.
Özel Medicabil Hastanesi
Özel Medicabil Hastanesi
5 km. uzaklıkta
Özel Medicabil Hastanesi Mudanya Yolu Fethiye girişinde bulunan binasında 8 bin metrekarelik kapalı alanda 90 yataklı olarak hizmet veriyor.
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi
Jinemed Bursa 2006 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Merkezimiz yardımcı üreme teknikleri ve kadın sağlığına dair her konuda siz hastalarımızın yanındadır.
Özel Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi
Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi; tam donanımlı embriyoloji laboratuvarı, ameliyathaneleri, konforlu hasta odaları ve uzman kadrosuyla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizlerle buluştu.
Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde, Ortodonti(diş teli), İmplant tedavisi, Ağız diş ve çene cerrahi, Çocuk diş hekimliği, Diş protez uygulamaları(Lamine, Zirkon), Diş eti rahatsızlıkları ve diğer tüm tedaviler için uzman k
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Grup Medika Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉