Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karabağlar
Adres:4012 sok. Çamlık Yolu No:53
Telefon:0 (232) 254-8686
Web Sitesi:www.ibnisinatip.comHata Bildir
38.37728327.132121

Kurum Hakkında

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi olarak siz değerli İzmir halkına yıllardır güvenle hizmet vermekteyiz. Modern polikliniklerimiz ile her türlü tedaviyi sizlere sağlamak için çalışıyor, her geçen gün teknik ekipmanlarımızı güçlendiriyoruz.

İbni Sina tıp merkezi alanında uzman doktorları ile siz değerli halkımızın hizmetindedir. İbni Sina tıp merkezi Acil Servis bölümü ile 7/24 siz değerli halkımızın hizmetindedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Reyhan Sengel
Dün gece 4 sıralarında geldiğim hastanenizde benden 6 tl ücret istendi. acil hastalardan ücret alınmayacağını sağır sultan bile duydu. bunu söylediğimde bizim hastahanemizde geçerli değil dendi. tansiyonlarımı daha çok yükselttiler. beni sandalyede oturtarak tedavi etmeye çalıştılar. nasıl bir hastanedir burası sanki pikniğe geldim. ama bende heryere şikayetimi gönderdim. şimdi sizin tansiyonunuz yükselsin bakalım nasıl oluyormuş fırsatçılık.

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 54 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi
2015 yılında sağlık bakanlığının en son standartlarına uygun yapılandırılarak kurulmuş olup İzmir'in ilk B sınıfı tıp merkezi ünvanını almaya hak kazanarak hizmete açılmıştır.
İzmir Can Diyaliz Merkezi
İzmir Can Diyaliz Merkezi
394 metre uzaklıkta
Can Diyaliz Merkezi, 2005 yılından bu güne kadar Karabağlar İlçesi'ndeki 4 katlı müstakil binasında hizmet vermektedir.
Özel Ege Yaşam Hastanesi
Özel Ege Yaşam Hastanesi, İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde modern alt yapısı ve ileri tıbbi teknolojilere sahip cihaz ve donanımıyla vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi
2013 yılında kurulmuş olan Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi iki ameliyathanesi ve iki doğumhanesi ile her hastaya yüksek kalitede, eşit ve güvenli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.
Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi
Özel Hatay Fizik Tedavi Merkezi 2007 yılında İzmir'de kurulmuştur. İzmir'in kendine özgü, bağımsız 6 katlı binaya sahip tek fizik tedavi merkezidir.
Özel Tınaztepe Buca Tıp Merkezi
Tınaztepe Buca Tıp Merkezi, İzmir Buca'da faaliyet gösteren, alanında uzman hekimlerin yer aldığı, tam teşekküllü bir özel tıp merkezidir. Özel sigortalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan İzmir'de bir özel tıp me
Özel Gediz Tıp Merkezi
Özel Gediz Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Özel Gediz Tıp Merkezi kurulduğu günden bugüne her koşulda kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunmayı başararak, modern tenknolojiyi profesyonellikle kullanarak öncü sağlık kuruluşları arasındaki yerini almıştır.
Özel FMC İzmir Hatay Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmir Hatay Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasitesi ile Halide Edip Adıvar Caddesinde hizmet sunmaktadır.
İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Toplamda 570 hasta yatağı bulunan İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, bunlara ek olarak23 adet Acil gözlem yatağı, 14 adet Hemodiyaliz gözlem yatağı bulunmaktadır. Hastanemizde toplam 30 klinik bulunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉