Özel Kalyon FTR Tıp Merkezi

Özel Kalyon FTR Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Kalyon FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Havaalanı Yolu Üzeri 8. Km Şahinbey
Telefon:0 (342) 502-0020
Web Sitesi:kalyonftrtipmerkezi.com.trHata Bildir
37.00418437.437177

Kurum Hakkında

Özel Kalyon FTR Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Alanında uzman kadrosuyla Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında hizmet sunan Kalyon FTR Tıp Merkezi, bölgesinde ilk ve tek kapsamlı hizmetleri bulunan bir merkezdir. Toplum sağlığına yönelik uygulamaların yanı sıra araştırma ve eğitim odaklı bir merkezdir. Kalyon FTR Tıp Merkezi’ni alanında tanınır bir Türk Sağlık markası olma yolundadır. Bu amaçla kalite öncelikli ve insan odaklı çalışmalarımızı geliştirerek devam etmekteyiz.

Kliniğimizdeki hastalarımıza bilimsel, evrensel ve etik kurallara bağlı güncel yöntemler kullanılmaktadır. Birçok konseptin bulunması sayesinde hastanın ihtiyaçlarına yönelik alternatif destekler merkezimizde kolaylıkla sağlanmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kalyon FTR Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Acil
Hizmetlerimiz
 • Onkolojik Rehabilitasyon
 • Nörolojik Rehabilitasyon
 • Omurga Sağlığı
 • Ayak Sağlığı
 • Protez & Ortez Rehabilitasyonu
 • El Rehabilitasyonu
 • Pediatrik Rehabilitasyon
 • Kardiyopulmoner Rehabilitasyon
 • Ortopedik Rehabilitasyon
 • Sporcu Sağlığı
 • Geriatrik Rehabilitasyon
 • Romatolojik Rehabilitasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Kalyon FTR Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Kalyon FTR Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Kalyon FTR Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Düztepe Yaşam Hastanesi
2010 yılında hizmete açılan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Gaziantep başta olmak üzere tüm bölgede sağlık hizmetlerinde yeni bir çekim merkezi olmayı hedeflemektedir.
Özel Liv Hospital Gaziantep Hastanesi
Liv Hospital Gaziantep deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet anlayışı, kişiye özel tanı ve tedavi programları ile değer katılmış sağlık hizmetlerini Gün
Özel Gaziantep Deva Hastanesi
1994 yılında Özel Deva Polikliniği olarak kurulan kuruluşumuz insan odaklı ve teknolojik yoğunluklu yatırımları ile 2008 yılında Özel Deva Tıp Merkezi, günümüzde ise Deva Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Av. Cengiz Gökçek Gaziantep Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan Güneydoğu Anadolu Bölgesinin eski ve bölge hastanesi konumunda hizmet veren hastanesidir.
Özel Tam-Med Hastanesi
Özel Tam-Med Hastanesi
8 km. uzaklıkta
Hastaneye yeni poliklinikler, ameliyathaneler ve doğumhaneler ekleyerek ve yatak kapasitesini 50 ye çıkararak TAM-MED Özel Hastane sınıfını A1 Statüsüne yükselmiştir.
Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Dr.Rauf Yılmazer caddesi adresinde 79 ünit + 5 yatak kapasiteli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Oğuzeli Devlet Hastanesi
Oğuzeli Devlet Hastanesi
8 km. uzaklıkta
Oğuzeli Devlet Hastanesi 2007 yılından itibaren ilçemize entegre ilçe hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bütün odalarının özellikli oda olarak düzenlenmesiyle 20 yataklı olarak ilçe halkına hizmet vermektedir.
Özel Gaziantep MMT Amerikan Hastanesi
Şifanın tek hedef olduğu bir vakıf hastanesi olan Özel MMT Amerikan Hastanesi, yaklaşık 130 yıldır süredir bölge halkına hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kalyon FTR Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉