Özel Kemer Yaşam Hastanesi

Özel Kemer Yaşam Hastanesi
Kurum Adı:Özel Kemer Yaşam Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Antalya
İlçe:Kemer
Adres:Merkez Mah. Lise Cad. No:26
Telefon:0 (242) 814-5500
Web Sitesi:www.yasamhastaneleri.comHata Bildir
36.59934630.558434

Kurum Hakkında

1995 yılında Kemer Yaşam Hastanesi Özel Sağlık Hiz. Ltd. Şti. ni kurarak 1996 yılında tamamlanan 28 yatak ruhsatlı Özel Kemer Yaşam Hastanesini yerli ve yabancı konuklar ile yerleşik halkın hizmetine sunmuşlardır.

Meslek etiğine ve ahlakına sadık kalınarak verilen çağdaş sağlık hizmetleri sonucunda çok kısa sürede tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak Yerli ve Yabancı Sigorta Şirketleri ile anlaşmalı hale gelmiştir.

Dünyanın muhtelif ülkelerine mensup insanlara 10 yılı aşkın süredir hizmet vermenin deneyimi ile Antalya' da açılan hastanemiz, Özel Sağlık Sigortaları ve Banka Mensuplarının yanı sıra Sosyal Güvenlik Yasaları çerçevesinde Devlet Kurumları, SSK, Emekli Sandığı, Bağ-kur mensuplarının da sağlık sorunlarını çözmede yardımcı olup, etik değerlerden taviz vermeden ilkeli ve çağdaş bir anlayışla sağlık hizmetlerini en üst düzeyde vermeye devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım

Özel Kemer Yaşam Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kemer Yaşam Hastanesi, Antalya ili Kemer ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hakan Cabuk
★★★★★
Her zaman kaliteli ve ilgili sağlık hizmeti aldığım, temiz ve düzenli bir hastane. Sibel hanım ve personeli her zaman en iyi şekilde yardımcı oluyor, kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Bu zor günlerde tüm sağlık çalışanlarına candan teşekkürler..
Cavit Koçyiğit
★★★★★
Hastanenizdeki temizlikten ve ilgiden çok memnun kaldığımı söylemek isterim. Dahiliye uzmanımız Ahmet beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Özellikle muhasebe departmanında çalışan hanımefendinin daha ilgili güleryüzlü ve sorulan sorulara sıkılmadan cevap vermesini öneririm. İyi çalışmalar dilerim.

Özel Kemer Yaşam Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Kemer Yaşam Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kemer Yaşam Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kemer Anadolu Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı
Kemer Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Dedeler Mevkii
Olimpos Hastanesi
30.9 km. uzaklıkta
Öğretmenevleri Mah. 460 Sokak No:48 Konyaaltı
Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi
31.3 km. uzaklıkta
Kuşkavağı Mah. Atatürk Bulvarı No:81
Talya Tıp Merkezi
31.6 km. uzaklıkta
Ögretmenevleri Mah. Ataturk Bulv. No:74/A
RDS Antalya Diyaliz Merkezi
31.7 km. uzaklıkta
Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mah. No:62/A