Özel Kemer Yaşam Hastanesi

Özel Kemer Yaşam Hastanesi
Kurum Adı:Özel Kemer Yaşam Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Antalya
İlçe:Kemer
Adres:Merkez Mah. Lise Cad. No:26
Telefon:0 (242) 814-5500
36.59934630.558434

Kurum Hakkında

1995 yılında Kemer Yaşam Hastanesi Özel Sağlık Hiz. Ltd. Şti. ni kurarak 1996 yılında tamamlanan 28 yatak ruhsatlı Özel Kemer Yaşam Hastanesini yerli ve yabancı konuklar ile yerleşik halkın hizmetine sunmuşlardır.

Meslek etiğine ve ahlakına sadık kalınarak verilen çağdaş sağlık hizmetleri sonucunda çok kısa sürede tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak Yerli ve Yabancı Sigorta Şirketleri ile anlaşmalı hale gelmiştir.

Dünyanın muhtelif ülkelerine mensup insanlara 10 yılı aşkın süredir hizmet vermenin deneyimi ile Antalya' da açılan hastanemiz, Özel Sağlık Sigortaları ve Banka Mensuplarının yanı sıra Sosyal Güvenlik Yasaları çerçevesinde Devlet Kurumları, SSK, Emekli Sandığı, Bağ-kur mensuplarının da sağlık sorunlarını çözmede yardımcı olup, etik değerlerden taviz vermeden ilkeli ve çağdaş bir anlayışla sağlık hizmetlerini en üst düzeyde vermeye devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım

Özel Kemer Yaşam Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kemer Yaşam Hastanesi, Antalya ili Kemer ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Cavit Koçyiğit · 7 Kasım 2012

Hastanenizdeki temizlikten ve ilgiden çok memnun kaldığımı söylemek isterim. Dahiliye uzmanımız Ahmet beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Özellikle muhasebe departmanında çalışan hanımefendinin daha ilgili güleryüzlü ve sorulan sorulara sıkılmadan cevap vermesini öneririm. İyi çalışmalar dilerim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Kemer Yaşam Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kemer Yaşam Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kemer Yaşam Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kemer Anadolu Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı

Kemer Devlet Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Dedeler Mevkii

Akademik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

30.2 km. uzaklıkta

Altınkum Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 416 Sok. No:1

AG Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

30.5 km. uzaklıkta

Altınkum Mh. Atatürk Bulvarı No:131/4 Kat:3

Olimpos Hastanesi

30.9 km. uzaklıkta

Öğretmenevleri Mah. 460 Sokak No:48 Konyaaltı

Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi

31.3 km. uzaklıkta

Kuşkavağı Mah. Atatürk Bulvarı No:81