Özel Kent Onkoloji Merkezi

Özel Kent Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Kent Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Çiğli
Adres:8229/1 Sok. No:56
Telefon:0 (850) 222-5368
Web Sitesi:www.kentsaglikgrubu.comHata Bildir
38.48985427.052087

Kurum Hakkında

Kanser kelimesi kulağa korkutucu gelse de; günümüzde uygulanan farklı tedavi yöntemleri, ilerleyen tıbbi teknolojiler, yapılan farkındalık çalışmaları ve en önemlisi erken teşhis sayesinde bu hastalıkta başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Kent Onkoloji Merkezi olarak, kanser alanındaki tüm gelişmelerin takipçisi olan tecrübeli hekim kadromuzla ve hastalarımızın yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen bakış açımızla sizlerin yanında yer almayı amaçlıyor ve kansere karşı savaşınızda "Birlikte Daha Güçlüyüz!" diyoruz.

Kent Sağlık Grubu bünyesinde hayata geçirdiğimiz Türkiye’nin en kapsamlı kanser merkezlerinden biri olan Kent Onkoloji Merkezimiz, ABD’nin onkoloji alanında önde gelen sağlık kuruluşlarından Houston Methodist Hospital (HMH) ile hastalarımıza en iyi tedavi yöntemlerini sunmak için bir araya geldi. Bu iş birliğimizin en önemli amacı; hastalarımızın tedavi sürecinde yaşam kalitelerini artırmak ve aynı zamanda ikinci görüş almak, hasta bakımının doğrudan koordinasyonu da dahil olmak üzere, Houston Methodist’in multidisipliner ekiplerinin desteği ile hastalarımız için en doğru tedavi yöntemlerini belirlemektir.

Farklı disiplinlerden hekimlerin bir araya gelmesiyle, hastalara uygulanacak tedavinin belirlenmesi bu süreçte atılacak en önemli adımdır. Multidisipliner ekipler, her hastanın bireysel olarak değerlendirilmesi ve doğru tedavi yöntemlerinin geliştirilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Bu yaklaşımı benimseyen onkoloji merkezimiz, hastaların yaşam kalitesiyle birlikte tedavi sürecinde hayatta kalma oranını da artırmayı hedeflemektedir.

Kent Hastanemizi entegre onkoloji hizmeti sunan bütüncül bir kanser tedavi merkezi haline getiren Kent Onkoloji Merkezi; yeni radyasyon onkolojisi ve nükleer tıp klinikleri sayesinde bölgenin en kapsamlı tedavi hizmetini sunmaktadır. Kent Hastanesi Onkoloji Merkezi olarak önceliğimiz, hastalarımızın huzurlu ve güvenli bir şekilde tedavi görmesidir. Hastalarımızın tanı ve tedavi süreçlerinde kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak, ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunmak ve kendilerine en uygun seçenekleri sıralayabilmek için tüm tedavi yöntemleri hakkında bilgi paylaşma konusunu önceliğimiz olarak değerlendirmekteyiz.

Kliniklerimiz
  • Nükleer Tıp
  • Medikal Onkoloji
  • Onkolojide Destekleyici Hizmetler
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Gamma Knife Merkezi
  • Jinekolojik Onkoloji

Özel Kent Onkoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kent Onkoloji Merkezi, İzmir ili Çiğli ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Kent Onkoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Kent Onkoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Kent Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kent Onkoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmir Kent Hastanesi
20 metre uzaklıkta
8229/1 Sok. No:56
Çiğli Umut Diyaliz Merkezi
900 metre uzaklıkta
Anadolu Caddesi 8007 Sokak No:2
İzmir Can Hastanesi
910 metre uzaklıkta
Ataşehir Mah. 8019/16 Sok. No:18 Çiğli
Ekol International Tıp Merkezi
920 metre uzaklıkta
Ataşehir Mah. 8019/16 Sok. No:4
Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi
930 metre uzaklıkta
Ataşehir Mah. 8019/16 sk. No:4
DentEkol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
940 metre uzaklıkta
Mavişehir - Çiğli Kavşağı 8019/16. Sok.
Ekol Göz Tıp Merkezi
970 metre uzaklıkta
Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı 8019/13 Sk. No:2