Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kırklareli
İlçe:Lüleburgaz
Adres:Ayvalı yolu 4. km
Telefon:0 (288) 417-0707
41.40643427.285047

Kurum Hakkında

Merkezimiz Kırklareli Lüleburgaz İlçesinde 2002 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK, Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 48+2 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hemodiyaliz

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi, Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Balkan Hastanesi

70 metre uzaklıkta

Ayvalı Yolu 4. Km Lüleburgaz

Medikent Hastanesi

4 km. uzaklıkta

Edirne Bayırı Mevkii Lüleburgaz

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

4.6 km. uzaklıkta

Edirne Bayırı Mevkii Dere Mah. No:2

Lüleburgaz Diyaliz Merkezi

5.5 km. uzaklıkta

Kocasinan Mah. Cakmak Sk. No:23

Esen Tıp Merkezi

5.6 km. uzaklıkta

Kocasinan Mah. Çakmak Sk. No:18

Lüleburgaz Derman Hastanesi

5.8 km. uzaklıkta

Kocasinan Mah. Okullar Cad. No:30