Özel Maraş Polikliniği

Özel Maraş Polikliniği
Kurum Adı:Özel Maraş Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Üsküdar
Adres:Alemdağ Caddesi Yanyol No:3 A. Blok Çamlıca
Telefon:0 (216) 443-8384
41.02350829.07787

Kurum Hakkında

Maraş akupunktur ve Lazer Tedavileri Merkezi, Doktor İsmail Maraş'ın akupunktur ve lazer akupunkturu tedavisi uyguladığı sağlık kuruluşunun adıdır. Dr. İsmail Maraş, aynı zamanda akupunktur eğitimi veren akupunktur uzmanı otuzyedi yıllık bir hekimdir.

Ülkemizde, hekimlerimize akupunktur eğitimi verilmesi pratik eğitim alınması konusunda faydalı girişimlerde bulunmuştur. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi, ülkemizde de akupunktur tedavisini yaygınlaştırmaya yönelik olarak Üsküdar Çamlıca, Bahçeşehir, Kadıköy-Fenerbahçe, Adapazarı ve Gebze gibi yerlerde akupunktur ve lazer akupunkturu tedavi merkezleri açmıştır.

Özel Maraş Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Maraş Polikliniği, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Maraş Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Maraş Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Maraş Polikliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Maraş Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ümran Tıp Merkezi

240 metre uzaklıkta

Bulgurlu Mh. İzzettin Bey Sk No:3

Hospitadent Çamlıca

290 metre uzaklıkta

Kısıklı Mh. Alemdağ Cd. No:77 Üsküdar

Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

390 metre uzaklıkta

Kısıklı Mh. Alemdağ Yanyolu Cd. Çağrıbey Sk. N:8

Çamlıca Erdem Hastanesi

440 metre uzaklıkta

Alemdağ Yanyolu Caddesi No:36 Üsküdar

Unutmaz Tıp Merkezi

450 metre uzaklıkta

Kısıklı Mah. Kaşgarlı Mahmut Sok. No:8

Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi

450 metre uzaklıkta

Alemdağ Cd. Kısıklı Mh. Kaşgarlı Mahmut Sk. 13