Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kurum Adı:Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Aksaray
İlçe:Merkez
Adres:Coğlaki Mah. Kılışarslan İÖO Karşısı 1203 Sok. No:3
Telefon:0 (382) 212-3344
Web Sitesi:aksaraymayahastanesi.comHata Bildir
38.37246934.034964

Kurum Hakkında

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Aksaray şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 12.07.2007 Tarihinde resmi olarak hizmete açılmıştır. Hastanemizde kadın hastalıkları ve doğumla ilgili ayaktan ve yatan tüm hastaların tetkik ve tedavi hizmetleri ile normal doğum ve müdahaleli doğumlar 24 saat kesintisiz yapılmakta olup ayrıca ameliyathanemizde sezaryen ve diğer kadın hastalıkları ile ilgili cerrahi müdahale gerektiren hastaların ameliyatları ve her türlü laparoskopik ve histereskopik girişimler sterl ve modern bir şekilde yapılmaktadır.

Özel Aksaray Maya Hastanesi; 2385 metrekare kapalı alan üzerine kurulu, 18 yatak kapasiteli, kadın doğum branşlarda 8 hekim kadrosuyla 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Modern ve tam donanımlı laboratuar, 2 ameliyathanemiz, doğum salonumuz, yeni doğan yoğun bakım, erişkin yoğun bakım ve acil yardım ambulansımızla kritik vakalara müdahale edebilmekteyiz Hastanemiz son derece lüks, klima, buzdolabı ve televizyon ile donatılmış odalarımızda, dilerseniz refakatçınızla birlikte kendi evinizde olmanın rahatlığıyla tedavi görebilirsiniz. Güler yüzlü hemşirelerimiz 24 saat tek bir düğmeye basmanızla isteklerinizi yerine getirmeye hazırdır. Hastanemizde hasta odaları tek kişilik odalar şeklinde düzenlenmiştir. Tüm odalarımız refakatçi koltuğu ile donatılmış olup bir refakatçi kalabilir.

Hastanemizde resmi ve ücretli tüm hastaların, hasta haklarına saygılı sağlık çalışanlarının haklarına duyarlı, hasta ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen etkili ve kaliteli sağlık hizmeti anlayışı benimsenmiştir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi
Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi 33 makine kapasite ile Nephocare markası altında hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Hasandağı Cerrahi Tıp Merkezi
Aksaray Hasandağı Cerrahi Tıp Merkezi olarak sağlığınıza önem veriyoruz. Son teknoloji cihazlarımız ve uzman ekibimizle Aksaray halkına kaliteli bir sağlık hizmeti vermekteyiz.
Özel Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi
Başak Çocuk Hastalıkları Tıp Merkezi 2005 Ekim ayında çocuk sağlığı alanında en iyi hizmeti sunmak ve yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla Aksaray'da faaliyete geçmiştir.
Özel İnova Hastanesi
Özel İnova Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel İnova Hastanesi 75 yataklı olup, 5 adet yenidoğan yoğun bakım küvözü, 7 adet cerrahi yoğun bakım yatağı, 7 adet dahili yoğun bakım yatağı, 4 adet koroner yoğun bakım yatağı, 15 adet acil servis gözlem yatağı, 52 adet yataklı
Özel Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Aksaray Yaşam Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Merkezi'nde en ileri teknik imkanlarla sizlere hizmet vermekteyiz.
Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aksaray halkına daha kapsamlı ve yüksek standartlı ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı hedeflemektedir.
Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi
Güler yüzlü hizmet anlayışı, ileri teknolojik ürünü olan tıbbi cihazlarla Özel Somuncubaba Diyaliz Merkezi olarak merkezimizde toplam 26+1 makine ile siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz.
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Aksaray Devlet Hastanesi, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemiz yeni hizmet binasının yapımı tamamlanarak, 30 Ekim 2018 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉