Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kurum Adı:Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Aksaray
İlçe:Merkez
Adres:Coğlaki Mah. Kılışarslan İÖO Karşısı 1203 Sok. No:3
Telefon:0 (382) 212-3344
Web Sitesi:aksaraymayahastanesi.comHata Bildir
38.37246934.034964

Kurum Hakkında

Hastanemiz 12.07.2007 Tarihinde resmi olarak hizmete açılmıştır. Hastanemizde kadın hastalıkları ve doğumla ilgili ayaktan ve yatan tüm hastaların tetkik ve tedavi hizmetleri ile normal doğum ve müdahaleli doğumlar 24 saat kesintisiz yapılmakta olup ayrıca ameliyathanemizde sezaryen ve diğer kadın hastalıkları ile ilgili cerrahi müdahale gerektiren hastaların ameliyatları ve her türlü laparoskopik ve histereskopik girişimler sterl ve modern bir şekilde yapılmaktadır.

Özel Aksaray Maya Hastanesi; 2385 metrekare kapalı alan üzerine kurulu, 18 yatak kapasiteli, kadın doğum branşlarda 8 hekim kadrosuyla 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Modern ve tam donanımlı laboratuar, 2 ameliyathanemiz, doğum salonumuz, yeni doğan yoğun bakım, erişkin yoğun bakım ve acil yardım ambulansımızla kritik vakalara müdahale edebilmekteyiz Hastanemiz son derece lüks, klima, buzdolabı ve televizyon ile donatılmış odalarımızda, dilerseniz refakatçınızla birlikte kendi evinizde olmanın rahatlığıyla tedavi görebilirsiniz. Güler yüzlü hemşirelerimiz 24 saat tek bir düğmeye basmanızla isteklerinizi yerine getirmeye hazırdır. Hastanemizde hasta odaları tek kişilik odalar şeklinde düzenlenmiştir. Tüm odalarımız refakatçi koltuğu ile donatılmış olup bir refakatçi kalabilir.

Hastanemizde resmi ve ücretli tüm hastaların, hasta haklarına saygılı sağlık çalışanlarının haklarına duyarlı, hasta ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen etkili ve kaliteli sağlık hizmeti anlayışı benimsenmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Aksaray şehrinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Maya Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Aksaray Diyaliz Merkezi
460 metre uzaklıkta
Kılıçaslan Mah. 1303 Sok. No:5 Aksaray
Hasandağı Cerrahi Tıp Merkezi
720 metre uzaklıkta
Çerdiğin Mah. Nevşehir Cad. No:11
Başak Çocuk Hastalıkları Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Çerdiğin Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:152/A
İnova Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Pınar Mah. Bediüzzaman Cad. 4005. Sok. No:1
Aksaray Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Büyük Bölcek Mahallesi 2446 Sok. No:6/2-3
Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Zafer Mah. 26.Cadde No:7
Somuncubaba Diyaliz Merkezi
3.4 km. uzaklıkta
Çiftlik Mah. Nevşehir Yolu Üzeri Ihlara Bulvarı No:143