Özel Medigüneş Hastanesi

Özel Medigüneş Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medigüneş Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Manisa
İlçe:Salihli
Adres:Zafer Mah. 629 Sok. No:27 Salihli
Telefon:0 (236) 712-0712
38.48419928.130122

Kurum Hakkında

Salihli Özel Medigüneş Hastanesi; güler yüzlü, saygılı, nitelikli, güvenilir ve tıbbi hatasız bir hizmet vermek amacıyla ileri teknolojinin tüm imkanlarından da yararlanarak 2010 yılında faaliyetine başlayan modern bir sağlık merkezidir.

Hastanemiz, gerek bölgemizin ve gerekse Salihli'nin nüfus, sosyo-kültürel dağılım, kolay ulaşım ve otopark imkanları da göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir uzman hekim kadrosuyla halkın kullanımına sunarken, tüm personelinin son derece hassas bir güven duygusuyla benimsediği "hasta merkezli üstün hizmet anlayışı" ilkesi ile çalışmakta ve bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen tüm yenilikleri süratle uygulamaktadır.

Medikal teknolojinin en son örneklerinin kullanıldığı teşhis ve tedavi bölümlerimizde, konusunun uzmanı olan deneyimli hekimlerimiz, aşağıda yer alan branşlarda poliklinik hizmeti vermektedir.

Hastanemizde; Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahi, Plastik Cerrahi, Göz Hastalıkları, Dahiliye, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Kardiyoloji, Üroloji, Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Biyokimya ve Acil Servis branşlarında sağlık hizmetleri sunulmaktadır.

19 uzman hekim, 4 acil servis hekimi ve 180 adet yardımcı sağlık, idari ve teknik personelin görev yaptığı Salihli Özel Medigüneş Hastanesi, 24 saat kesintisiz çalışmaktadır. 6 katlı ve 7500 m² kullanım alanına sahip olan hastanemizde 3 adet ameliyathane ve 1 adet doğumhane bulunmaktadır. Tam donanımlı 4 adet dahili ve cerrahi yoğun bakım, 5 yataklı kroner yoğun bakım, 4 küvöz'den oluşan yeni doğan yoğun bakım servislerimiz mevcuttur. 66 hasta yatak kapasitesi olan hastanemizde özel hasta odalarımızda ise banyo, tuvalet, televizyon, buzdolabı, klima gibi her türlü konfor düşünülmüş olup kusursuz bir sağlık hizmeti verilmesi amaçlanmıştır.

Hastanemizde yüksek kalitede görüntüleme hizmeti sunmak amacı ile magnetik rezonans, bilgisayarlı spiral tomografi, dijital floroskopi, mamografi, direkt röntgen, renkli doppler ultrasonografi gibi cihazlardan alınan imajlar, dijital ortamda (PACS) tüm hekimlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Salihli Özel Medigüneş Hastanesi "sağlık, güven ister" sloganı ile tıbbi, fiziki ve teknolojik altyapısını güçlendirerek sağlıklı yarınlara katkıda bulunmaya devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Medigüneş Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medigüneş Hastanesi, Manisa ili Salihli ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ismet Erbay · 7 Nisan 2016

Özel Medigüven Salihli Hastanesi modern hastanemiz saygın doktorlarımız görevlerini tam teşekkül önemle etkin bir şekilde devam etmekdedir. Benim akciğerimin tedavisini doktorlarımızın sayesinde kazandım. Tüm personellerine saygıyla selamlıyorum çok sağolun çok teşekürler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Medigüneş Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medigüneş Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medigüneş Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

980 metre uzaklıkta

Sağlık Mah. Ziya Gökalp Cd. No:46

Lidyacan Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Atatürk Mahallesi 537. Sokak No:18

Salihli Devlet Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Sağlık Mah. Şüheda cad. No:4

Salihli Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Menderes Caddesi No:48

Salihli Can Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Yörük Mahallesi Avar Cd. No:123

Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Aksoy Mah. Şüheda Cad. No:180

Kiraz Devlet Hastanesi

29.2 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Kubilay Sk. No:9

Ödemiş Diyaliz Merkezi

30.7 km. uzaklıkta

İnönü Mh. Şehit Salim İzleyen Cd. No:32