Özel Mediyaşam Hastanesi

Özel Mediyaşam Hastanesi
Kurum Adı:Özel Mediyaşam Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Antalya
İlçe:Korkuteli
Adres:Karşıyaka Mah. İstiklal Cad. No:46
Telefon:0 (242) 643-4005
37.06080230.194969

Kurum Hakkında

Korkuteli Medi Yaşam Hastanesi 2009 yılı Temmuz ayında halkımıza sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır. İlçe merkezinde her hastanın kolaylıkla ulaşabileceği bir konumda bulunan hastanemiz 6 katlı modern hizmet binasında 3000 m2 kapalı kullanım alanına sahiptir.

Hastanemiz hem ayaktan hem de yatarak teşhis ve tedavi imkanlarına sahip olup, son teknolojiye uygun cihazlarla donatılmıştır. İki adet tam donanımlı ameliyathanesi ve iki yataklı uyanma bölümü bulunan ameliyathanemizde her türlü klasik ve endoskopik ameliyatlar yapılabilmektedir. Günümüz cerrahi anlayışına uygun olarak en gelişmiş ameliyat teknikleri kullanılarak bir çok ameliyatlar günübirlik yapılmakta ve hastalarımızın büyük bir çoğunluğu aynı gün evlerine gönderilebilmektedir. Tam donanımlı Acil Servisimiz 24 saat süresince kesintisiz olarak deneyimli hekim ve hemşireleri ile sizlere hizmet vermektedir. Yeni doğan ve genel yoğun bakım ünitelerimizde yoğun bakım gerektiren hastalık durumlarında hastalarımıza çağdaş yoğun bakım hizmeti verilmektedir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğimizde uzman bir ekiple hastalarımızın hastanemize ulaşımları konusunda da her türlü kolaylığı sağlayarak çağdaş bir fizik tedavi imkanı sunmaktayız. Diş hastalıkları kliniğimizde gerek sağlıklı erişkin gerekse sağlıklı çocuk diş kontrolleri yapılmaktadır. Diş kliniğinde her türlü diş çekim ve dolgu tedavileri ile protezler ve implantlar yapılabilmektedir. Hastanemizde bir diyet bölümü bulunmakta ve hastalarımıza sağlıklı beslenme konusunda danışmanlık yapılmaktadır. Diyet uzmanımız şişmanlık konusunda hastalarımıza yardımcı olmaktadır

Hastanemiz her türlü tetkik ve teşhis imkanlarına da sahiptir. Gerek görüntüleme gerekse biyokimyasal ve hematolojik tüm tetkikler yapılmaktadır. Görüntüleme ile ilgili olarak direkt grafiler, kontrast çalışmalar, ultrasonografik çalışmalar, doppler ultarsonografi, bilgisayarlı tomografi, kemik dansitometre ve mammografik tetkikler kısa süre içinde yapılmaktadır. Bunların yanı sıra rektosigmoidoskopi, sistoskopi, laparoskopi ve artroskopi yapılabilmektedir. Kısa bir süre sonra hizmete sokacağımız sindirim sistemi endoskopi ünitesinde özofagoskopi, gastroskopi ve kolonoskopi de yapılabilecektir.

Check-Up programlarımız ile hiçbir yakınması olmayan sağlıklı bireylerde yaş ve mesleklerine uygun olarak gerekli muayene ve tetkikler ile sağlık kontrolleri yapılmakta ve bazı sık görülen hastalıkların erken teşhisi ve tedavisi yapılabilmektedir. Günümüzde çok artmış bulunan allerjik kökenli her türlü cilt hastalığı ile alt ve üst solunum yolu hastalıklarında allerjiye neden olan etkenler allerji testleri ile saptanmakta ve gerekli tedavi uygulanmaktadır.

Hiçbir ön kaygıya kapılmadan tecrübeli ve en son tıp bilgilerine sahip uzman hekim kadromuz, onlara yardımcı olan güler yüzlü yardımcı sağlık çalışanlarımız ve diğer görevlilerimiz ile her zaman 24 saat hizmete hazırız. Muayene ve tedavi talepleriniz yanında sizlere sağlık danışmanlığı yapmaya da hazırız. Her türlü sağlık sorununuzda "ne yapacağım" diye düşünmenize gerek yok. Deneyimli hekimlerimiz sizlere sağlık danışmanlığı hizmeti de vermektedirler. Bizlere sorununuzu aktarın sizlere yardımcı olalım. Kısa bir süre sonra sağlık danışma hattı kuracağız ve 24 saat süreyle bize ulaşabileceksiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Mediyaşam Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mediyaşam Hastanesi, Antalya ili Korkuteli ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ali Riza Saroglu · 12 Şubat 2014

12.02.2014 tarihinde hastahanenizde görmüş olduğum tedaviden bana göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı tüm doktor ve personelinize içten teşekkür ederim

Murat Çetinkaya · 21 Nisan 2012

Medi Yaşam hastenesinden ve çalışanlarından son derece memnunuz. Ailecek bundan sonra tercihimizdir. Hastalara ve hasta yakınlarına gösterilen ilgi ve güler yüzden çok memnunuz. Umarım hep böyle olur. Başarılarınızın devamını dileriz. Murat Çetinkaya (Finike)

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Mediyaşam Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Mediyaşam Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mediyaşam Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Korkuteli Devlet Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Uzunoluk Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No:127/1

Uncalı Meydan Hastanesi

42.1 km. uzaklıkta

Molla Yusuf Mahallesi 1425 Sk. No:9 Konyaaltı

IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi

42.9 km. uzaklıkta

Uncalı Mah. Uncalı Cad. No:68/B

Elmalı Devlet Hastanesi

43.1 km. uzaklıkta

Yeni Mah. 9280 Sokak No:4

Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

43.2 km. uzaklıkta

Ahatlı Mh. 75.Yıl Cad. No:148

Antalya Patoloji Merkezi

43.8 km. uzaklıkta

100. Yıl Bulvarı Ersazak Apt. No:86/4-5

Olimpos Hastanesi

44.2 km. uzaklıkta

Öğretmenevleri Mah. 460 Sokak No:48 Konyaaltı

Akademik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

44.7 km. uzaklıkta

Altınkum Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 416 Sok. No:1