Özel Nefronege Diyaliz Merkezi

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Nefronege Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Şehzadeler
Adres:2. Anafartalar Mah. Halil Erdoğan Cad. No:65
Telefon:0 (236) 239-2302
38.63285427.441737

Kurum Hakkında

Nefronege 1997 yılında kurulan merkezimiz 1000m2 kapalı alana sahiptir. Diyaliz hastaları takip ve tedavisinde sürdürülebilir başarı amacımızdır. Bu nedenle Merkezimizde modern teknoloji, kapsamlı güvenlik, uzman diyaliz kadromuz ile yüksek kalite standartlarında hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Nefronege Diyaliz Merkezi kendini mümkün olan en yüksek kalitede bakımı sunmaya adamış 45’in üzerinde alanında deneyimli çalışana sahiptir. Çalışanlarımızı, modern bir çalışma ortamı oluşturarak yetkilendirme, onları kurumsal ve işle ilgili kararlara dahil ederek sürekli olarak profesyonel ve sosyal gelişim olanağı oluşturma ve bunu sürdürme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Nefronege Diyaliz Merkezi’nde tüm çabamız, hastalarımıza daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak içindir. Nefronege Diyaliz Merkezi tüm hastalara en iyi tedaviyi sunmak için ileri teknolojileri kullanırken her hasta için en uygun renal bakımı sağlanmaya odaklanıp, onları dinleyip, gereksinimlerini anlamaya da zaman ayırır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nefronege Diyaliz Merkezi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sekiz Eylül Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Sakarya Mahallesi 1115 Sokak No:4

Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Sakarya Mh. Cumhuriyet Cd. 74A

Manisa Deva Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Sakarya Mh. Cumhuriyet Cd. No:78

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Şehitler Mh. 814 Sk. No:28

Cevahir Tıp Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Yarhasanlar Mah. Kumludere Cad. No:13/B Yeni Perşembe Pazarı

Fizipol Manisa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Arda Mah. 3219 Sokak No:10