Özel Nefronege Diyaliz Merkezi

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Nefronege Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Şehzadeler
Adres:2. Anafartalar Mah. Halil Erdoğan Cad. No:65
Telefon:0 (236) 239-2302
Web Sitesi:www.nefronege.comHata Bildir
38.63285427.441737

Kurum Hakkında

Nefronege 1997 yılında kurulan merkezimiz 1000m2 kapalı alana sahiptir. Diyaliz hastaları takip ve tedavisinde sürdürülebilir başarı amacımızdır. Bu nedenle Merkezimizde modern teknoloji, kapsamlı güvenlik, uzman diyaliz kadromuz ile yüksek kalite standartlarında hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Nefronege Diyaliz Merkezi kendini mümkün olan en yüksek kalitede bakımı sunmaya adamış 45’in üzerinde alanında deneyimli çalışana sahiptir. Çalışanlarımızı, modern bir çalışma ortamı oluşturarak yetkilendirme, onları kurumsal ve işle ilgili kararlara dahil ederek sürekli olarak profesyonel ve sosyal gelişim olanağı oluşturma ve bunu sürdürme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Nefronege Diyaliz Merkezi’nde tüm çabamız, hastalarımıza daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak içindir. Nefronege Diyaliz Merkezi tüm hastalara en iyi tedaviyi sunmak için ileri teknolojileri kullanırken her hasta için en uygun renal bakımı sağlanmaya odaklanıp, onları dinleyip, gereksinimlerini anlamaya da zaman ayırır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nefronege Diyaliz Merkezi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Spiloks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
60 metre uzaklıkta
2. Anafartalar, Akhisar Cad. No:67/A
Sekiz Eylül Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Sakarya Mahallesi 1115 Sokak No:4
Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Sakarya Mh. Cumhuriyet Cd. 74A
Manisa Deva Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Sakarya Mh. Cumhuriyet Cd. No:78
Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Şehitler Mh. 814 Sk. No:28
Fizipol Manisa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Arda Mah. 3219 Sokak No:10