Özel Olbia Diyaliz Merkezi

Özel Olbia Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Olbia Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Gebizli mah. Termessos cad. No:81 Muratpaşa
Telefon:0 (242) 312-2232
Web Sitesi:www.olbiadialysiscenter.comHata Bildir
36.90313530.734343

Kurum Hakkında

Konusunda uzman hekimlerce temelleri 2000 yılında atılan merkezimiz uluslar arası standartları hedefleyen güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile; gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gelen hastalarına güven, sağlık ve huzur içerisinde haftanın 6 günü sabah, öğle ve akşam seansları olmak üzere diyaliz hizmeti vermektedir.

Merkezimiz daha kaliteli hizmet misyonuna uygun olarak 2500m2 alan üzerine inşa ettirdiği müstakil binasına 2010 yılında taşınmış olup, son teknoloji donanımları, aydınlık, ferah ve konforlu ortamı ile Avrupa Standartlarını yakalamış bulunmaktadır.

Merkezimiz Akdeniz'in incisi olan Antalya'da merkezi bir konumda olup; Hava Limanına 6 km, Belek Bölgesine 25 km, Kundu Bölgesine 15 km, Kemer Bölgesine 40 km mesafededir. Tüm hastalarımızın klimalı nakil araçlarımız ile merkezimize ulaşımları sağlanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Olbia Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Olbia Diyaliz Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Levent Bahtiyar Tokbay
★★★★★
Hastaya en güzel şekilde bakıyorlar. Personel çok temiz giyiniyor ve güler yüzlü. Servisleri dakik. Teşekkür ederim Olbia ve çalışanları.

Özel Olbia Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Olbia Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Olbia Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi
960 metre uzaklıkta
Gebizli Mah.1116 Sok. No:4 Muratpaşa
Rich Hospital Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Kızıltoprak Mah. 921 Sok. No:27
Antalya Meydan Tıp Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Kızıltoprak Mah. Ali Çetinkaya Cad. Hacı Derviş Apt. No:129/B
Antalya Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Çaybaşı mah. Ali Çetinkaya Cd. No:156
Medstar Topçular Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Tarım Mah. Perge Blv. No:19
Antalya Çocuk Tıp Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Etiler Mah. 869 Sok. No:25