Özel Özen Tıp Merkezi

Özel Özen Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Özen Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bayraklı
Adres:7305 Sokak No:5/1 Yamanlar Bayraklı
Web Sitesi:www.ozentip.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.47433827.127787

Kurum Hakkında

Özel Özen Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özen Tıp Merkezi, 2007 yılında kurulmuş, 2011 yılı Mayıs ayında yeni yönetim kadrosu ve yeni çalışma anlayışıyla hizmet vermeye başlamış sağlık kuruluşudur. İzmir Karşıyaka Yamanlar semtinde 2250 m2 kapalı alanda dört katlı hizmet binasında, 30 doktor, sağlık personeli ve toplam 100’ü aşkın çalışanı ile faaliyetini sürdürmektedir.

Acil Hizmeti yanı sıra 18 ayrı branşta Poliklinik hizmetleri sunabilen, Ameliyathane, Doğumhane, Radyoloji ile operasyonel ve diğer tıbbi müdahalelerin yapılabildiği bir sağlık kuruluşudur.

Tam donanımlı ameliyathanesinden, birçok tıbbi tetkik ünitesi ile çağdaş tıbbi donanımıyla birlikte, insan ergonomisini benimseyerek görsel huzura hitap edecek dizaynıyla sağlık hizmeti sunuculuğuna farklı bakış açısı getirilmektedir.

Özel Özen Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Özen Tıp Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İda İda · 8 Mayıs 2017

Sayın ilgili mevcutta olan (232) 367 09 09 nolu telefon hattı ida adı altında bir şirkete ait olup sitenizde yer alan numaranızı değiştirmenizi rica ederim

Muharrem Sivri · 9 Şubat 2017

Telefonlar hep meşgul çalıyor ulaşamıyorum gemi adamı sağlık raporu almak istiyorum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Özen Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Özen Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Özen Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

1847 Sk 13/3 B/C/D Yeni Girne Karşıyaka

My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.3 km. uzaklıkta

İmbatlı Mah. 6076 Sokak No:12/F Yeni Girne

Park Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Soğukkuyu Mah. 1846/7 Sk. No:3 Bayraklı

Medical Park İzmir Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12

Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Gün Sazak Bulvarı 1831 Sk. No:12/B-C

İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

1831/13 Sokak No:6/A