Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Güvenevler Mah. Okan Merzeci Bulvarı Optima İş Merkezi No:538/A
Telefon:0 (324) 325-7657
36.78658834.582926

Kurum Hakkında

Özgüryaşam, 2005 yılında "Çamlıbel Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi" olarak Mersin'de kuruldu. Mersin'in ilk fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olan Özgüryaşam, 2010 yılının mart ayında Pozcu GMK bulvarı üzerindeki ikinci hizmet binası üzerine taşındı. 10. yılını kutladığı 2014 yılı başlarında uzman hekim sayısını 2'den 4'e çıkaran Özgüryaşam, eylül 2014'de Güvenevler mahallesi, Okan Merzeci bulvarı üzerinde bulunan, fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarına çok daha elverişli olarak tasarlanan modern, geniş ve ferah bir hizmet alanına kavuştu.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ali İhsan Ergün · 31 Mayıs 2017

Devamını dilerim ben bir Silifkeliyim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mersin Forum Yaşam Hastanesi

540 metre uzaklıkta

Güvenevler Mah. 20.Cad. No:48 Yenişehir

Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

620 metre uzaklıkta

Menteş Mah. İstemihan Talay Cad. No:59/A

Mersin Akademi Hastanesi

630 metre uzaklıkta

Menteş Mah. Barbaros Cd. 140.Sk No:105

Mersin Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

690 metre uzaklıkta

Barbaros, 2124. Sk. No:48

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

880 metre uzaklıkta

Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75

Yenişehir Hastanesi

890 metre uzaklıkta

Güvenevler Mah. 20. Cad No:4