Özel Palmiye Hastanesi

Özel Palmiye Hastanesi
Kurum Adı:Özel Palmiye Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Hatay
İlçe:İskenderun
Adres:İsmet İnönü Mah. 720 Sk. No:16
Telefon:0 (326) 618-7755
Web Sitesi:www.palmiyehastanesi.com.trHata Bildir
36.55637836.157368

Kurum Hakkında

Özel Palmiye Hastanesi, Hatay ili İskenderun ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 19/12/2008 yılından bu yana koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti veren hastanemiz toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için Özel Palmiye Hastanesi yeni unvanıyla bölge halkına genel hastane statüsünde hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

Hastanemiz hizmet kalite standartlarını devamlı yükseltme anlayışıyla hareket etmiş olup, özel tasarımlı, banyolu ve oturma grubu mevcut 29 hasta yatağı ile sadece hastaya değil, hastanede refakatçi olarak kalacak hasta yakınlarına ve ziyaretçilerinede benzersiz bir hizmet sunmaktadır.

Hasta güvenliğini en yüksek seviyede tutacak şekilde tasarlanmış Genel Yoğun Bakımda 1 Dahili Yoğun Bakım Yatağı, 1 Cerrahi Yoğun Bakım yatağı bulunmaktadır. Hastanemizde ayrıca tam donanımlı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi doğum sonrası en kısa sürede müdahale edebilecek Uzman Doktor ve deneyimli hemşire kadrosuna sahip olup, her yatakta solunum destek donanımı ve yenidoğan monitörleri ve ventilatörleri ile 6 Yenidoğan kuvözü bulunmaktadır.

Bu güne kadar teknolojik tüm yenilikleri takip eden hastanemizde Endoskopi, Kolonoskopi Ünitesi kurulmuş olup Endoskopik ve laparoskopik tanı, tetkik ve metotları kullanarak hastalarımıza en hızlı teşhis ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Ayrıca Radyoloji Ünitesi'nde 4 boyutlu renkli doopler ultrasonağrafi, Kemik Dansitometresi, mamografi, BT(bilgisayarlı tomografi) tahlil ve tetkik sonuçlarını en kısa sürede doğru ve güvenilir verebilen son teknolojiye sahip biyokimya laboratuar cihazları mevcuttur. Bu anlamda Özel Palmiye Hastanesi olarak hedefimiz tıbbi etik ve ilkelerinden asla taviz vermeden, her insanın hak ettiği sağlık hizmetini en güvenilir ve kaliteli bir biçimde sunmaktadır.

Hastanemizde Kulak Burun Boğaz, Dahiliye (iç hastalıkları), Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji ve Klinik Biyokimya, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verecek olan Acil Poliklinik hizmetleri verilmektedir

Hastanemiz yalnız ilçemizin değil aynı zamanda civar ilçelerin de en idealı en iyi hizmet veren hastanesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bölge halkına sağlık alanında daha kaliteli hizmet vermek için araştırma ve eğitim çalışmalarını en etkin şekilde sürdürülmektedir. Hastanemizde bölge halkının bireysel sağlık problemleri çözülürken, kalite ve en son teknolojiyi kullanarak daha ileri seviyede tanı, tetkik ve tedavi hizmeti uygulanacaktır. Yeni kurulan bir hastane olmamıza rağmen hizmet ve kalite anlayışındaki istikrarlı çalışmalarımız ISO. 9001-2008 belgesi ile tescillenmiş olup, Sağlık Bakanlığının Performans ve Kalite Daire Başkanlığı tarafından yapılan Hizmet ve Kalite Standartları denetimlerini gayet başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Hizmet ve Kalite kültürümüzün bir parçası olarak en öncelikli konumuz ve değerimiz Hasta Güvenliği olup, hastalarımızın karşılaşabilecekleri tüm riskler değerlendirilmiştir. Tüm hastanelerde uygulanan ortak politika ve prosedürler uygulamaya konulmuştur. Çocuk, bebek güvenliğini sağlamaya yönelik düzenlemeler yapılmıştır. Kısaca hastalarımıza tüm hizmet aşamalarında kaliteyi amaç edinen hastanemiz yönetimi ve çalışanları olarak toplumda her bireyin güler yüzlü, kaliteli ve en iyi sağlık hizmetini almayı hak ettiğine inanıyor ve uyguluyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Palmiye Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Kerem Deveci
★★★★★
Doktorlardan çok memnunuz herkesin emeğine sağlık.
Burcu Eda Sönmesz
★★
Doktorlara saygımız büyük ama insanları boşu boşuna oraya kadar yorabiliyorlar herkesin arabası yok lütfen randevu iptalinde haber verelim -puan aldınız birde özel olacak
Sevinç Çolakoğlu
★★★★★
Tüm doktorlarımızın emeklerine sağlık...

Özel Palmiye Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Palmiye Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 47 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İskenderun Gözde Cerrahi Tıp Merkezi
İskenderunda göz hastalıklarının tedavisi konusunda Gözde Tıp Merkezi modern teknolojiye sahip donanımı ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi
Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, yatırımlarıyla bölge halkının en kısa sürede sağlık sorunlarının giderilmesi noktasında önemli atılımları yerine getirmiştir.
Özel İskenderun MD/PARK Tıp Merkezi
Genişleyen uzman kadrosu ile gücüne güç katan Özel İskenderun MD/PARK Tıp Merkezi; deneyimli ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısıyla üst düzeyde sağlık hizmeti vermeye devam ediyor.
Özel FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi
Özel FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi 20+1 yatak kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir.
Özel İskenderun Diyaliz Merkezi
Özel İskenderun Diyaliz Merkezi eğitimci Mehmet Özel ve uzman doktor Nurettin Işık'ın girişimleriyle diyaliz hastalarının hizmetine girmiştir. Son sistem Braun Dialog cihazları ve sarf malzemeleri ile diyaliz tedavi hizmeti verilm
Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi olarak her biri birbirinden deneyimli 51 kişilik uzman hekim kadromuz, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve kaliteli hizmet anlayışımız ile siz değerli hastalarımızın hizmetindeyiz.
Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi
Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezinde nefroloji uzmanı sorumluluğunda, diyaliz sertifikasına sahip hekim ve hemşire, psikolog, diyetisyen ekibince tedavi edilmektedir. Merkezimiz 34 cihazı ile ortalama 128 hastaya hem
İskenderun Devlet Hastanesi
İskenderun Devlet Hastanesi'nin Dumlupınar Mahallesindeki A Blok ve Numune Mahallesindeki Yeni Hastane olarak toplam 535 yatak kapasitesi bulunmaktadır.
Özel FMC İskenderun Diyaliz Merkezi
Özel FMC İskenderun Diyaliz Merkezi 28+1 yatak kapasitesine sahip olup, haftada 6 gün hemodiyaliz hizmeti verilmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Palmiye Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉