Özel Palmiye Hastanesi

Özel Palmiye Hastanesi
Kurum Adı:Özel Palmiye Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Hatay
İlçe:İskenderun
Adres:İsmet İnönü Mah. 720 Sk. No:16
Telefon:0 (326) 618-7755
36.55637836.157368

Kurum Hakkında

19/12/2008 yılından bu yana koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti veren hastanemiz toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için Özel Palmiye Hastanesi yeni unvanıyla bölge halkına genel hastane statüsünde hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

Hastanemiz hizmet kalite standartlarını devamlı yükseltme anlayışıyla hareket etmiş olup, özel tasarımlı, banyolu ve oturma grubu mevcut 29 hasta yatağı ile sadece hastaya değil, hastanede refakatçi olarak kalacak hasta yakınlarına ve ziyaretçilerinede benzersiz bir hizmet sunmaktadır.

Hasta güvenliğini en yüksek seviyede tutacak şekilde tasarlanmış Genel Yoğun Bakımda 1 Dahili Yoğun Bakım Yatağı, 1 Cerrahi Yoğun Bakım yatağı bulunmaktadır. Hastanemizde ayrıca tam donanımlı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi doğum sonrası en kısa sürede müdahale edebilecek Uzman Doktor ve deneyimli hemşire kadrosuna sahip olup, her yatakta solunum destek donanımı ve yenidoğan monitörleri ve ventilatörleri ile 6 Yenidoğan kuvözü bulunmaktadır.

Bu güne kadar teknolojik tüm yenilikleri takip eden hastanemizde Endoskopi, Kolonoskopi Ünitesi kurulmuş olup Endoskopik ve laparoskopik tanı, tetkik ve metotları kullanarak hastalarımıza en hızlı teşhis ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Ayrıca Radyoloji Ünitesi'nde 4 boyutlu renkli doopler ultrasonağrafi, Kemik Dansitometresi, mamografi, BT(bilgisayarlı tomografi) tahlil ve tetkik sonuçlarını en kısa sürede doğru ve güvenilir verebilen son teknolojiye sahip biyokimya laboratuar cihazları mevcuttur. Bu anlamda Özel Palmiye Hastanesi olarak hedefimiz tıbbi etik ve ilkelerinden asla taviz vermeden, her insanın hak ettiği sağlık hizmetini en güvenilir ve kaliteli bir biçimde sunmaktadır.

Hastanemizde Kulak Burun Boğaz, Dahiliye (iç hastalıkları), Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji ve Klinik Biyokimya, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verecek olan Acil Poliklinik hizmetleri verilmektedir

Hastanemiz yalnız ilçemizin değil aynı zamanda civar ilçelerin de en idealı en iyi hizmet veren hastanesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bölge halkına sağlık alanında daha kaliteli hizmet vermek için araştırma ve eğitim çalışmalarını en etkin şekilde sürdürülmektedir. Hastanemizde bölge halkının bireysel sağlık problemleri çözülürken, kalite ve en son teknolojiyi kullanarak daha ileri seviyede tanı, tetkik ve tedavi hizmeti uygulanacaktır. Yeni kurulan bir hastane olmamıza rağmen hizmet ve kalite anlayışındaki istikrarlı çalışmalarımız ISO. 9001-2008 belgesi ile tescillenmiş olup, Sağlık Bakanlığının Performans ve Kalite Daire Başkanlığı tarafından yapılan Hizmet ve Kalite Standartları denetimlerini gayet başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Hizmet ve Kalite kültürümüzün bir parçası olarak en öncelikli konumuz ve değerimiz Hasta Güvenliği olup, hastalarımızın karşılaşabilecekleri tüm riskler değerlendirilmiştir. Tüm hastanelerde uygulanan ortak politika ve prosedürler uygulamaya konulmuştur. Çocuk, bebek güvenliğini sağlamaya yönelik düzenlemeler yapılmıştır. Kısaca hastalarımıza tüm hizmet aşamalarında kaliteyi amaç edinen hastanemiz yönetimi ve çalışanları olarak toplumda her bireyin güler yüzlü, kaliteli ve en iyi sağlık hizmetini almayı hak ettiğine inanıyor ve uyguluyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Palmiye Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Palmiye Hastanesi, Hatay ili İskenderun ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Burcu Eda Sönmesz · 26 Mart 2013

Doktorlara saygımız büyük ama insanları boşu boşuna oraya kadar yorabiliyorlar herkesin arabası yok lütfen randevu iptalinde haber verelim -puan aldınız birde özel olacak

Sevinç Çolakoğlu · 3 Ağustos 2012

Tüm doktorlarımızın emeklerine sağlık...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Palmiye Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Palmiye Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 43 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Palmiye Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İskenderun Gözde Tıp Merkezi

720 metre uzaklıkta

Nesli Mah. Varyant Cad. 157 Sk No:12 Nardüzü

İskenderun Gelişim Hastanesi

950 metre uzaklıkta

Numune Mahallesi Dr.Sadık Ahmet Caddesi No:89

FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:59/A

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Gürsel Mah. Eyüp Sultan Cad. No:136

İskenderun Devlet Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Dumlupınar Mah. 264 Sok.

TT Tıp Merkezi

3.6 km. uzaklıkta

Hürriyet Mahallesi Namık Kemal Cad. No:13/1

FMC İskenderun Diyaliz Merkezi

3.8 km. uzaklıkta

Yeni Şehir Mah. 22. Sok. Bel-Kar 2 Apt. Zemin Kat

Akademi Cerrahi Tıp Merkezi

3.9 km. uzaklıkta

Çay Mah. Uzun Çarşı, Mercan A-B-C Blok