Özel Renal Diyaliz Merkezi

Özel Renal Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Renal Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Bağlar
Adres:Turgut Özal Blv. Umut-2 Konutları B Blok No:81
Telefon:0 (412) 252-5458
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.92696640.211550

Kurum Hakkında

Özel Renal Diyaliz Merkezi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Renal Diyaliz Merkezi hemodiyaliz hizmeti sunmakta olup hemodiyaliz cihazlarında bikarbonatlı su kullanmaktadır.

Hastalara diyaliz aracı hizmeti sunulurken seans öncesinde hastalar evden alınmakta, seans bittikten sonra da hastalar evlerine bırakılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özcan Adıyaman
3.5 yıl diyalize girdim keşke hiç özel diyaliz merkezlerinde girmeseydim tansiyonum hep yüksekti hep baş ağrısı da vardı. Şuan devlet hastanesinde diyalize başladım tansiyonum da iyi baş ağrısı da iyi. Çünkü özel diyaliz makineleri eski malzeme yeterli değil.
Özcan Yaman
★★★★★
Özel Renal Diyaliz Merkezinde 3 yıldır diyalize girmekteyim. Uzm Dr Hasan Turan tanıdığım en mükemmel doktordur işini en güzel şekilde yapmaktadır hastalarla ilgilenmesiyle alakasıyla harika bir doktor. Onu tanıdığım için çok mutluyum. Diyarbakırda en iyi diyaliz merkezi hiç bir yerde Hasan hoca gibi ilgilenen doktor pek az.
Emre Karaduman
★★★★★
Özel Renal Diyaliz Merkezinde 3 yıldır diyalize girmekteyim. Uzm Dr Hasan Turan tanıdığım en mükemmel doktordur işini en güzel şekilde yapmaktadır hastalarla ilgilenmesiyle alakasıyla harika bir doktor.

Özel Renal Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.8 / 5

Özel Renal Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.8 puan almıştır. Toplam 115 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Sultan Hastanesi
Özel Sultan Hastanesi
757 metre uzaklıkta
Özel Sultan Hastanesi, Bağlar ilçesi Selahaddin Eyyubi Mahallesinde birçok farklı branşta uzman hekimiyle hizmet sunmaktadır.
Özel Bağlar Hastanesi
Özel Bağlar Hastanesi
982 metre uzaklıkta
Hastanemiz 4650 metrekarelik alan ile yaklaşık 110 araçlık park yeri ve 7 katlı Modern Hastane Binası ile Sağlıkta kalite anlayışı doğrultusunda hizmet vermektedir.
Özel Genesis Hospital
Özel Genesis Hospital
1 km. uzaklıkta
2007 yılında faaliyete geçen özel Genesis Hospital, yaklaşık 6000m2 kapalı alanda 9 katı ile 12 branşta hizmet vermek üzere kurulmuştur.
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi
Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi dünya standartlarına uygun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon B Tipi Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.
Özel Fizyocenter FTR Tıp Merkezi
Diyarbakır'da faaliyet gösteren merkezlerimizde cerrahi müdahale öncesinde, sonrasında veya cerrahi müdahale gerektirmeyen durumlarda hastalarımızın hareket fonksiyonlarının en kısa sürede geri kazandırılması adına hizmet veriyoru
Özel Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
2014 yılında Diyarbakır’da hizmet vermeye başlayan Medoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin ilk çok kişilik basınç odası olma özelliğini taşımaktadır.
Özel Zirve Diyaliz Merkezi
Tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hemşirelerimiz ve diğer sağlık çalışanlarımızdan oluşan kadromuz ve diyaliz tedavisinde ki tecrübemiz sayesinde hastalarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz.
Özel Fizyopolitan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Fizyopolitan Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.
Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi
Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi, Diyarbakır'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi olarak 2006 yılından beri hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Renal Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉