Özel Reyhanlı MMT Amerikan Hastanesi

Özel Reyhanlı MMT Amerikan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Reyhanlı MMT Amerikan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Hatay
İlçe:Reyhanlı
Adres:Yenişehir Mah. Recep Tayyip Erdoğan Blv. No:55
Telefon:0 (850) 222-2224
Web Sitesi:Hata Bildir
36.24194436.560258

Kurum Hakkında

Özel Reyhanlı MMT Amerikan Hastanesi, Hatay ili Reyhanlı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. MMT Taşdelen Sağlık Grubu olarak 2021 Yılı Ekim ayı itibariyle daha önce Reyhanlı Sevgi Hastanesi olarak faaliyetlerine devam eden hastaneyi bünyemize katarak şubeleşme yolunda ilk adım atıldı. Türkiye'nin ilk özel hastanesi olan MMT Amerikan Hastanesi sağlıkta 143 yıllık tecrübesini, ileri tanı ve tedavi yöntemleri, uzman hekim kadrosu ve yüksek hizmet kalitesiyle birleştiren Özel Reyhanlı MMT Amerikan Hastanesi Hatay halkına hizmet veriyor.

Reyhanlı İlçe halkına ve civar yerleşim alanlarına; İnsan sağlığını ilgilendiren ve tüm tıp alanlarını kapsayan; etkin, yaygın ve çok rahat erişilebilecek, her konuda yüksek nitelikli sağlık hizmeti sunulması hastanemizin temel misyonudur. Hatay il sınırları ve civar komşu iller dahil olmak üzere; bölgemizde hizmet veren, hizmet verecek tüm sağlık kuruluşlarına, öncülük eden ve örnek gösterilecek sağlık hizmeti sunulması vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Reyhanlı MMT Amerikan Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Memetali Akbas
★★★★★
Başta kardiyoloji Doç Dr. Mustafa Kurt ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı. Tüm çalışan sağlık ekibine temizlik görevlilerine ve hergün sıkıntınız var mı diye soran halka ilişkiler sorumlusuna teşekkür ederim.

Özel Reyhanlı MMT Amerikan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Reyhanlı MMT Amerikan Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Reyhanlı Devlet Hastanesi
Reyhanlı Devlet Hastanesi
107 metre uzaklıkta
Reyhanlı Devlet Hastanesi modern teşhis ve tedavide sürekli gelişen, kaliteli ve sürdürülebilir sağlık hizmetini, yapımı 2019 yılında tamamlanan, 160 tescilli yatağı ve 30 polikliniği bulunan yeni hizmet binasında halkımıza sunmay
Özel Adil Sünger Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Adil Sünger Cerrahi Tıp Merkezi, Hatay Reyhanlı ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hatay'ın en büyük hastanelerinden biri olan ve bölge halkının sağlık durumuna ihtiyaç verecek olan Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi hizmet vermeye devam etmektedir.
Altınözü Devlet Hastanesi
Altınözü Devlet Hastanesi; 112 Acil, Çocuk, Kadın Doğum, Dahiliye, Ağız ve Diş sağlığı hizmetleri ile aylık 15000 hasta bakmaktadır.
Özel Kırıkhan Can Hastanesi
Kırıkhan Çevre yolu üzerinde 5000 m2lik alan üzerine 6 katlı olarak yapımı gerçekleştirilen Özel Kırıkhan Can Hastanesi 2008 yılında hasta kabulüne başlamıştır.
Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi
Özel Kırıkhan Merkezi 2005 tarihinde kurulmuş olup merkezimiz 60 makine kapasiteli olup şuanda 30+1 hemodiyaliz makinesi ile hizmet vermektedir.
Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kırıkhan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi 2020 yılında taşınarak yeni binasında hizmete devam etmektedir. Kurumumuzda diş protezi, kanal, dolgu ve proye olarak tedavi ve protez uygulaması yapılmaktadır.
Kırıkhan Devlet Hastanesi
Kırıkhan Devlet Hastanesi
34 km. uzaklıkta
Kırıkhan Devlet Hastanesi 2016 yılında yeni binasına taşınmıştır. Yeni hastane, nitelikli sağlık hizmet sunumu noktasında ilçe merkezinin ve bölgemizin ihtiyacına cevap verecek şekilde planlanmıştır.
Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi
2008 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Ata Sökmen Kampüsü'nde hizmete giren yeni hastane binası ile tıbbın gerektirdiği tüm araç ve gerecin, üstün bilgi birikimine sahip doktorlar tarafından kullanıldığı bir merkez haline
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Reyhanlı MMT Amerikan Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉