Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Kanalboyu Kernek mah. Şevval sok. No:2
Telefon:0 (422) 323-0606
38.34501938.325481

Kurum Hakkında

2007 yılı temmuz ayından itibaren eski adresimizde C tipi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dal merkezi olarak hizmet veren kurumumuz, haziran 2015'den itibaren yeni müstakil binasında 1750 m2 kapalı alanda son teknolojik cihazlar ile A tipi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Müjde Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Fırat Mah. Hastane Cad. No:16

Malatya Hastanesi

470 metre uzaklıkta

Hastane Cad. No:38 Merkez

Malatya Park Hastanesi

470 metre uzaklıkta

Şefik Tugay Cad. No:15

Gözde Kışla Hastanesi

500 metre uzaklıkta

Atatürk Cad. No:43

EGM Malatya Hayat Hastanesi

520 metre uzaklıkta

Kışla Cad. No:37 Merkez