Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ordu
İlçe:Altınordu
Adres:Karşıyaka Mah. 904. Sok. No:24
Telefon:0 (452) 225-6620
Web Sitesi:www.orduromer.comHata Bildir
40.97542037.907103

Kurum Hakkında

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ordu ili Altınordu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 2007 yılında "Ağrısız bir yaşam" sloganıyla hizmete başladı. Bu sürede işine gülümseyerek gelen çalışanları ve gülümseyerek giden hastalarından oluşan büyük bir aile oluştu.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında; Ordu’ya en iyi personel, en iyi fiziki koşullar ve en iyi-en yeni cihazlarla hizmet veriyoruz. Branşımızla ilgili, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip ederek; hastaların hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırmaya özen gösteriyoruz. Tedaviye ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla; Fizik tedavi ve Rehabilitasyon hastalarına ayrı araçlarla servis hizmeti verilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ordu Sevgi Hastanesi
Özel Ordu Sevgi Hastanesi
103 metre uzaklıkta
Hastanemiz 2010 yılında Ordu Sevgi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi olarak kurulmuş olup, 35 yatak kapasitesi ile kadın doğum ve çocuk başta olmak üzere birçok branşta hizmet vermektedir.
Özel Medical Park Ordu Hastanesi
Medical Park Hastaneler Grubu'nun 13. Hastanesi olan Medical Park Ordu Hastanesi, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük özel hastanelerinden biri olarak hizmet veriyor.
Özel FMC Ordu Diyaliz Merkezi
Özel FMC Ordu Diyaliz Merkezi
683 metre uzaklıkta
20 yatak kapasiteli FMC Ordu Diyaliz Merkezinde hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi hizmetleri verilmektedir.
Özel Nefro Ordu Diyaliz Merkezi
Nefro Ordu Diyaliz Merkezi, sektörünün dünya standartlarındaki en son teknolojik donanımına sahip, tecrübeli uzman kadrosuyla hastaların sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel bir ekip ile çalışm
Özel Ordu Umut Hastanesi
Özel Ordu Umut Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Ordu Umut Hastanesi sağlık hizmetinde; güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışmaları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan örnek bir kuruluştur.
Ordu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Ordu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Ordu Devlet Hastanesi bağlı olarak kas-iskelet sistemindeki ağrı ve hareket kısıtlılğı gibi sorunlarla ilgili sağlık hizmeti sunmaktadır.
Ordu Devlet Hastanesi
Ordu Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Ordu Devlet Hastanesi 32 farklı branşta 85'in üzerinde poliklinik, son teknoloji görüntüleme cihazları ve 1300’ün üzerinde personeli ile Ordu halkına hizmet vermektedir.
Ordu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ordu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ağız ve Diş Çene Cerrahi, endodonti, restoratif diş tedavi uzmanlarımız ile birlikte ve entegre poliklinik olmak üzere 20 poliklinik, protez laboratuvarı, röntgen birimi, evde sağlık ve 7/24 nöbet
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉