Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Romer FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ordu
İlçe:Altınordu
Adres:Karşıyaka Mah. 904. Sok. No:24
Telefon:0 (452) 225-6620
40.97542037.907103

Kurum Hakkında

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 2007 yılında "Ağrısız bir yaşam" sloganıyla hizmete başladı. Bu sürede işine gülümseyerek gelen çalışanları ve gülümseyerek giden hastalarından oluşan büyük bir aile oluştu.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında; Ordu’ya en iyi personel, en iyi fiziki koşullar ve en iyi-en yeni cihazlarla hizmet veriyoruz. Branşımızla ilgili, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip ederek; hastaların hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırmaya özen gösteriyoruz. Tedaviye ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla; Fizik tedavi ve Rehabilitasyon hastalarına ayrı araçlarla servis hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ordu ili Altınordu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Romer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ordu Sevgi Hastanesi

100 metre uzaklıkta

Karşıyaka Mh. 906.Sk. No:5

Medical Park Ordu Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Akyazı Mah. Gaffar Okan Cad. No:9

FMC Ordu Diyaliz Merkezi

680 metre uzaklıkta

Şirinevler Mah. İsmet Paşa Cad. No: 200/A Ordu

Nefro Ordu Diyaliz Merkezi

990 metre uzaklıkta

Şirinevler Mah.Turgut Özal Bulvarı No:47

Ordu Umut Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Şahincili Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:218

Ordu Devlet Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Şahincili Mah. Dr. Fahrettin Önsel Cd.