Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi

Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:Büyükdere mh. Hilaller sk. No:17
Telefon:0 (222) 239-3838
39.75422730.494010

Kurum Hakkında

RTS Yaşam Diyaliz Merkezi 1998 yılında kuruldu. 2002 yılında RTS bünyesine katıldı. Sorumlu Uzman Hekim yönetiminde toplam 32 çalışanı ile haftada 6 gün iki seans Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimiz Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin tam karşısındadır. Hastalarımıza şehiriçi ulaşım hizmeti özel servis araçlarımızla sağlanmaktadır. Bozöyük, İnönü, Seyitgazi, Kırka bölgelerine de hasta servisimiz mevcuttur. Yürüme zorluğu yaşayan, sedye ile oturarak taşınması gereken hastalarımız için de ayrıca hizmetimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel RTS Yaşam Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Büyükdere Mh. Osmangazi Meşelik Kampüsü

Prof. Dr. Servet Bilir Onkoloji Merkezi

540 metre uzaklıkta

Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü

Ümit Vişnelik Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Vişnelik Mh. Şehit Yusuf Turgut Sk. No:3 Odunpazarı

Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Akarbaşı Mh. Atatürk Bulvarı No:161

Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55

Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Yenikent Mah. Piri Reis Cad. No:28