Özel Sivas Diyaliz Merkezi

Özel Sivas Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Sivas Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Sivas
İlçe:Merkez
Adres:Kardeşler Mahallesi Birlik Sokak No:1
Telefon:0 (346) 224-0185
39.73997137.034726

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2001 yılının Kasım ayından itibaren Diyaliz hsatalarına hizmet vermektedir. Kendisi'de bir diyaliz hastası olan kurucumuz Halil ÇOĞUROĞLU, Sivas gibi gurbetçisi çok fazla olan birşehirde böbrek yetmezliği hastalarının çok yetersiz ortamlarda Diyaliz olduklarını gördükten sonra süratli bir şekilde yüksek standartlarda bir diyaliz merkezi kurma kararı alıp, beş ay gibi kısa bir sürenin sonunda Sivas Diyaliz Merkezi, ilimizdeki Diyaliz hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. 51 Kişilik deneyimli ve uzman kadromuzla güler yüzlü, kaliteli, güvenilir hizmet sunuyoruz. Yüksek standartlardaki diyaliz merkezimiz sadece Sivas'a değil Sivas ve ilçelerine de hizmet vermektedir.

Toplam 47 Adet son teknoloji Fresenius 4008S OCM marka Diyaliz makinalarıyla ve iki ayrı merkezimizle hastalarımızın sağlık standartlarını en yüksek düzeyde tutuyoruz.

Ferah Geniş ve havalandırma sistemine sahip salonlarda Diyaliz imkanı. Uydu anteni, LCD televizyonlarla ve kulaklık ile TV izleme imkanı sunuyoruz. Hepatit B ve Hepatit C'li hastaların Diyaliz odaları ve tuvaletleri ayrıdır. Hastalarımızın Diyaliz Esnasında kendilerine istedikleri pozisyonu verebilmeleri için otomatik kumandalı yataklar.

Merkezimizde hastalarımızın diyeti ve ruhsal sorunları çözmek amacıyla, psikolog, diyetisyen ve sosyal hizmet uzmanları bulunmaktadır. Doktor ve diyetisyen kontrolünde menüsü özel olarak hazırlanmış, kahvaltı imkanı.

İlçelerimizdeki Diyaliz Hastalarımıza Ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla Sivas'ın bütün ilçelerine ulaşıyoruz altı adet servis aracımızla hastalarımızı evlerinin önünden alıp, Diyaliz sonunda tekrar evlerinin önüne bırakıyoruz. Ayrıca Bedensel özürlü hastalarımız için araçlarımızda özel tasarımlar mevcuttur. Ayrıca son tenoloji Online reverse su ünitesi en kaliteli Diyaliz suyu kullanmaktayız. (Endotoksin ) filtresi mevcuttur. Endotoksin (Filtre) tutucu özelliklerinden dolayı mikrobiyolojik kontaminasyonları ve mikrobik sübstansları engelleyerek, seçilen diyalizer ve tedavi yönteminden bağımsız olarak ultrasaf diyalizat güvencesini vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Sivas Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sivas Diyaliz Merkezi, Sivas şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sivas Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sivas Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sivas Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sivas Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sivas Numune Hastanesi

470 metre uzaklıkta

Yeşilyurt Mahallesi Şifa Caddesi No:4

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

510 metre uzaklıkta

Kardeşler Mahallesi 6. Sokak No:5

Medicana Sivas Hastanesi

540 metre uzaklıkta

Kızılırmak Mh. Şehit Fethi Akyüz Cd. No:8

Sivas Anadolu Hastanesi

540 metre uzaklıkta

Kızılırmak Mah. Şehit Fethi Akyüz Cad. No:8

Mediyurt Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Terziler Çarşısı (Yimpaş Binası) Kat:5

Sivas Tıp Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Çarşıbaşı Mah. Sarraflar Sok. No:6/G

Sivas Devlet Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

İstasyon Cad. İnönü Bulvarı No:55