Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Doğu Mh. Lokman Hekim Cad. No:21
Telefon:0 (216) 354-9467
40.87819229.235804

Kurum Hakkında

Özel Pendik Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu olarak 25 yıldır uyguladığımız tedaviler ve ilklerle katarakt cerrahisinden lazer operasyonlarına kadar geniş bir alanda göz sağlığı tedavisinde ön plandayız.

Bu grubun bir parçası olan Pendik Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi Pendik halkına daha nitelikli ve konforlu hizmet için çalışmaya devam edecektir.

Kurulduktan sonra sadece üç yıl içinde, yakın bölgemizin kucaklayıp bağrına bastığı bir göz sağlığı kurumu haline gelen Veni Vidi Göze bugün artık ülkemizin her yöresinden çok sayıda hastamız ulaştığı gibi, yurt dışından yabancı hasta başvurusu da artarak devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

10 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Lokman Hekim Cad. No.23

Olgumed Polikliniği

20 metre uzaklıkta

Doğu Mh. 23 Nisan Cd. Dere Sok. No.21

Pendik Şifa Tıp Merkezi

30 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Ortanca Sok.No:66/3

Pendik Anadolu Tıp Merkezi

50 metre uzaklıkta

Doğu Mh. Ortanca Sokak No:73

Pendik Yaşam Tıp Merkezi

70 metre uzaklıkta

Hatboyu Cad. Lokman Hekim Sok. No:15/A

Dünyagöz Hastanesi Pendik

90 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Ortanca Cad. No:79