Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi

Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Telsiz Mah. Balıklı Kazlıçeşme Caddesi No:63
Telefon:0 (212) 558-9943
40.99977128.915753

Kurum Hakkında

Özel Yedikule Psikiyatri Merkezi İstanbul'da SGK anlaşmalı ilk ayakta tedavi hizmeti veren Psikiyatri Dal Merkezi olarak Haziran 2008 tarihinde şu anki yerinde faaliyete başlamıştır. Haftanın her günü Cumartesi - Pazar dahil hizmet vermekteyiz.

Psikiyatrist Muayene Hizmetinde SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağkur) ile anlaşmamız vardır. Bünyemizdeki Psikolog çalışma arkadaşlarımızın yardımıyla her yaş grubuna (18 aydan itibaren, çocuk - ergen - yetişkin) yardımcı olmaktayız. Psikolog seans süresi 45-50 dakikadır. Psikolog hizmetinde SGK geçerli değildir. Irk, din, dil, cinsiyet ayrımı yapmaksızın toplumumuzun her kesimine eşit ve doğru hizmet vermek temel prensibimizdir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Çocuk Psikiyatrisi

Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Kazlı Çeşme Mah. Belgrad Kapı Yolu Cd. No:1

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

460 metre uzaklıkta

Telsiz Mah. Balikli Kazlıçeşme Yolu No:1

Balıklı Rum Hastanesi

490 metre uzaklıkta

Belgrad Kapıyolu No:2

Damla Üroloji Merkezi

620 metre uzaklıkta

Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2

Erkli Diyaliz Merkezi

630 metre uzaklıkta

elsiz Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. 69/1 Sok. No:2

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

630 metre uzaklıkta

Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme