Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Barış Mah. Suadiye Cad. No:148-A
Telefon:0 (312) 335-4832
Web Sitesi:www.yenivizyon.com.trHata Bildir
39.97009332.798919

Kurum Hakkında

zel Yeni Vizyon Fizik Tedavi Merkezi 2005 yılında beri Ankara Yenimahalle de siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir. 11 Temmuz 2016 tarihinde Yeni Vizyon Tıp Merkezi olarak hizmet sunduğu tıbbi bölümleri genişleterek 5.000 M2 kapalı alanı olan yeni binasında modern tıbbi cihazları ve genişleyen uzman hekim kadrosu ile hastalarımıza sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Size sizin kadar yakın olan merkezimizde hizmetlerimiz farkındalık yaratarak devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özer Terzi
★★★★★
Hastanenizden ve personelinizden çok memnun kaldım. Özellikle fizyoterapist İrem Arslan hanım, servis şoförü Fatih bey ve 2.kat sekreterleri olmak üzere hepsine saygı sevgi ve teşekkürlerimi iletiyorum. Fizik tedavi olmak isteyenlere tavsiye ediyorum.
Bülent Radef
★★★
Sitenizdeki mail adresi çalışmıyor. Bilgi almak için mail atmaya çalıştım ancak mail gönderilemiyor
Ayşe Ahmt
★★★
Bir gece apar topar aciline gelmiştik... Annem baya kötüydü neyse muayene oldu ufak bir serum taktılar çıkmamıza yakın kayıttaki bayan girişte ödediğimiz muayene ücreti haricinde 40tl daha ödemeniz gerek dedi. Annem emekli yani böyle bir fark olmaması lazım ama inanın o can havliyle düşünemedim ödedim... Açıkçası kandırıldığımızı düşünüyorum...
Durmuş Atmaca
★★★
Orda birisi hariç diger gorevliler çok somurtuyor hiç hoş deil oraya gelen insanlar zaten acılı üzüntülü birde o asık yüz insanı bitiriyor. güler yüzdür insanı sıcak tutan. o bir kişide çok özel ve doktorlar mükemmel ilgileniyorlar özellikle Hayati hoca hastasına olan ilgisi mukemmel dinleyici ve ilgileniyor. canı gönülden tşk ediyorum
TC Aysegul Ozdogan
★★★★★
Demet Evler mah. böyle sağlık hizmeti sunulması çok sevindirici kutluyorum. Şu an ben de fizik alıyorum. Hemşire arkadaşlar görevlerini nazik yapıyorlar. Teşekkür ediyorum.

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 47 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ortadoğu Hastanesi
700 metre uzaklıkta
İvedik Caddesi No: 61 Yenimahalle
Tepe Tıp Merkezi
970 metre uzaklıkta
360. Cad (Eski 8.Cad) No:2 Demetevler
Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Ragıp Tüzün Mah İvedik Caddesi No:202
Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Yunus Emre Mah. Şişli Sok. No:13/10
HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Yeniçağ Mah. Ragıp Tüzün Cd. No:118
Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Demetevler Vatan Cad. No:81 Yenimahalle