Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Barış Mah. Suadiye Cad. No:148-A
Telefon:0 (312) 335-4832
Web Sitesi:www.yenivizyon.com.trHata Bildir
39.97009332.798919

Kurum Hakkında

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. zel Yeni Vizyon Fizik Tedavi Merkezi 2005 yılında beri Ankara Yenimahalle de siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir. 11 Temmuz 2016 tarihinde Yeni Vizyon Tıp Merkezi olarak hizmet sunduğu tıbbi bölümleri genişleterek 5.000 M2 kapalı alanı olan yeni binasında modern tıbbi cihazları ve genişleyen uzman hekim kadrosu ile hastalarımıza sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Size sizin kadar yakın olan merkezimizde hizmetlerimiz farkındalık yaratarak devam etmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özer Terzi
★★★★★
Hastanenizden ve personelinizden çok memnun kaldım. Özellikle fizyoterapist İrem Arslan hanım, servis şoförü Fatih bey ve 2.kat sekreterleri olmak üzere hepsine saygı sevgi ve teşekkürlerimi iletiyorum. Fizik tedavi olmak isteyenlere tavsiye ediyorum.
Bülent Radef
★★★
Sitenizdeki mail adresi çalışmıyor. Bilgi almak için mail atmaya çalıştım ancak mail gönderilemiyor
Ayşe Ahmt
★★★
Bir gece apar topar aciline gelmiştik... Annem baya kötüydü neyse muayene oldu ufak bir serum taktılar çıkmamıza yakın kayıttaki bayan girişte ödediğimiz muayene ücreti haricinde 40tl daha ödemeniz gerek dedi. Annem emekli yani böyle bir fark olmaması lazım ama inanın o can havliyle düşünemedim ödedim... Açıkçası kandırıldığımızı düşünüyorum...
Durmuş Atmaca
★★★
Orda birisi hariç diger gorevliler çok somurtuyor hiç hoş deil oraya gelen insanlar zaten acılı üzüntülü birde o asık yüz insanı bitiriyor. güler yüzdür insanı sıcak tutan. o bir kişide çok özel ve doktorlar mükemmel ilgileniyorlar özellikle Hayati hoca hastasına olan ilgisi mukemmel dinleyici ve ilgileniyor. canı gönülden tşk ediyorum
TC Aysegul Ozdogan
★★★★★
Demet Evler mah. böyle sağlık hizmeti sunulması çok sevindirici kutluyorum. Şu an ben de fizik alıyorum. Hemşire arkadaşlar görevlerini nazik yapıyorlar. Teşekkür ediyorum.

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 47 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ortadoğu Hastanesi
Özel Ortadoğu Hastanesi
698 metre uzaklıkta
Sağlık evinden polikliniğe, poliklinikten tıp merkezine şeklinde gerçekleşen yolculuğumuzda son olarak Özel Ortadoğu Hastanesi olarak hizmet vermekteyiz.
Özel Tepe Tıp Merkezi
Özel Tepe Tıp Merkezi
970 metre uzaklıkta
Özel Tepe Tıp Merkezi, PTT Demetevler şubesi yanında, 360. cadde eski 8. caddede hizmet sunmaktadır.
Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi
Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi olarak mahremiyete saygılı, yenilikleri takip eden kaliteli hizmet veren sıcak ve etik kuralları olan bir sağlık kuruluşuyuz.
Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Merkezimiz 2009 yılında İnci Hiperbarik adıyla Kızılay'da hizmet vermeye başlamış ve 2011 yılında adını ASAL Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi olarak değiştirmiştir.
Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Merkezlerimizde ortopedik, romatolojik, nörolojik rehabilitasyon konularında, pediatrik (çocuk) ve yetişkin hastalara ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlarımız ile her türlü fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları yapılmaktadır
Özel Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi
Ankara Yenimahalle ilçesi Demetevler semtinde 2400 m² kapalı alanda, ayakta tedavi ve sağlık hizmeti verilmek üzere 2016 yılı itibariyle sağlık hizmeti sunumuna başlamıştır.
Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi
Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezimiz, en son teknoloji ile donatılmıştır. Etlik merkezde bulunan ünitemiz haftada altı gün, günde üç seans kesintisiz diyaliz hizmeti sunmaktadır.
Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi
2008 yılının ağustos ayında hizmete açılan Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi, bütün Ankara'nın kolaylıkla ulaşabileceği bir bölgededir.
Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Osmanlı Ağız ve Diş Hastanesi; Demetevler Yenimahalleye taşınmış olup, 53 Ünit, 67 diş hekimi ve diğer personeliyle hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉