Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kurum Adı:Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Fatih
Adres:Kızılelma Cad. No:16/1 Fındıkzade
Telefon:0 (212) 586-5050
41.01142228.938554

Kurum Hakkında

Radyomar AŞ 1992 ilk şubesini Fındıkzade de işletime açmıştır. 1993 yılında Mamografi ve Doppler sonografi bölümlerini ekleyen işletme 1994 yılında Bakırköy Şubesini açarak burada Bilgisayarlı Tomografi, Doppler, Mammografi ve Röntgen ünitelerini kurmuştur. 1995 yılında aynı şube içerisine GE 1. 5 Tesla MR cihazını kurmuştur. 1996 - 1997 yıllarında Digital Radyoloji, Digital Anjiografi, Treadmill (Eforlu EKG), Kemik Dansitometri ve Ekokardiografi ile Panoramik Diş Röntgeni ünitelerini hizmete açan firmamız 1998 yılında da hem Bakırköy hem de Fındıkzade de aynı anda Nükleer Tıp hizmetini müşterilerine sunmuştur. 1998 Kasım ayında 1. Levent'de Türkiye de ilk kez gün ışığı gören (3 * 2 mt genişliğindeki tek camdan) AÇIK MR, Bilgisayarlı Spiral Tomografi, Doppler Ultrasonografi, Digital Radyoloji, Digital Panoramik Diş Röntgeni, Digital Mammografi ve Laboratuvar ünitelerinden oluşan 3. şubesini açmıştır. 1999-2009 yılları arasında Taksim'de bulunan Surp Agop Hastanesi Radyoloji Departmanını kurmuş ve çalıştırmıştır. İlk yıllarda kurmuş olduğu tüm makinaları yenileri ile değiştiren (Multislice Tomografi, Computed Radyografi- CR, 4 boyutlu Doppler US ve yeni MR) hastalarına en gelişmiş tıbbi görüntüleme ve laboratuvar tekniklerini sunan grubumuz 2006-2008 arasında PET sistemini de kurarak hizmet vermiştir.

Radyotom & Radyomar bugün 10 uzman Radyoloğun çalıştığı, modern teşhis cihazlarıyla donatılmış, Türkiye'nin en büyük tıbbi görüntüleme gruplarından birisidir.

Tıbbi görüntüleme yapılan merkezlerimizde temel prensiplerimiz Tıp ilkelerine saygı, bilimsellik ve kaliteden ödün vermeden hizmetinizde olmaktır. Modern teknoloji ve bilimin sağlayabildiği en iyi tıbbi görüntüleme ve laboratuvar incelemesini gerçekleştirmek ana amacımızdır.

Verilen Hizmetler
 • Manyetik Rezonans (MR)
 • Dijital Röntgen (C kollu)
 • BT
 • US
 • Doppler US
 • Mammografi
 • Meme İşaretleme
 • Panoramik Diş
 • EKG
 • Eforlu EKG
 • Laboratuvar

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi 5 üzerinden 4.3 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Radyomar Fındıkzade Tıbbi Görüntüleme Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi

180 metre uzaklıkta

Molla Şeref Mh. Fındıkzade Sk. No:3

Çapa Hastanesi

430 metre uzaklıkta

Şehremini Mh. Necip Asım Sk. No:23 Çapa

Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

440 metre uzaklıkta

Millet Cad. Necip Asım Sok. No:26 Çapa

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

490 metre uzaklıkta

Millet Caddesi Aksaray / Fatih

Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği

490 metre uzaklıkta

Vatan Cad. Halıcılar Köşkü Sok. No:11 Aksaray

Redline Kardiyoloji Merkezi

520 metre uzaklıkta

Turgut Özal (Millet) Cad. No:113 Şehremini

Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi

550 metre uzaklıkta

Başvekil Cad. No:3 Çapa