Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Rize
İlçe:Merkez
Adres:Paşakuyu Mah. Atatürk Cad. Sağlık Kompleksi
Telefon:0 (464) 214-8821
Web Sitesi:rizeadsm.saglik.gov.trHata Bildir
41.02311340.528515

Kurum Hakkında

Halkımıza daha iyi ortamlarda sağlık hizmeti sunabilmek amacı ile başlayan ve içinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi de bulunan sağlık kompleksi binası tamamlanarak hizmete açılmıştır. Gerek fiziki şartlar gerekse de tıbbi donanım olarak günümüz tıp teknolojisinin ve bakanlığımız kalite standartlarının tüm kriterlerini sağlayan merkezimiz 30 ünite kapasitesindedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Rize şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Havva Bakır Bayhantopçu
★★★★★
Doktorum Sayın Başak Dadaşoğlu'nun güler yüzlülüğü, hastalara yaklaşımı, alçak gönüllüğü ve biz hastalarına kibar yaklaşımı ve biz hastalara verdiği güven ile diş korkumuzu yardım etmesinden dişlerimi mükemmel yaptığından dolayı çok memnunum. Kendisine teşekkür ederim. Rabbim daima yüzünü güldürsün. Böyle doktorları karşımıza çıkarsın. Selamlar.

Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Rize Tıp Merkezi
970 metre uzaklıkta
Çarşı Mah. Kanburoğlu Sok. No:6
Rize Devlet Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Eminettin Mah. Rize Valilik Karşısı
Rize Göz Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Eminettin Mah.Cumhuriyet Cad. No:82
Şar Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Eminettin Mah. Cumhuriyet Cad. No:73
Rize Diyaliz Merkezi
2.7 km. uzaklıkta
Pilavdağı Mah. Denizgören Cad. No:4