Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Eyüpoğlu Mah. Dr.Rauf Yılmazer Cad. No:1
Telefon:0 (342) 232-6565
Web Sitesi:sahinbeyadsh.saglik.gov.trHata Bildir
37.05989337.379442

Kurum Hakkında

Merkezimiz önceleri Av.Cengiz Gökçek Devlet Hastanesine bağlı diş polikliniği olarak faaliyet gösterirken Sağlık Bakanlığı’nın 20 Şubat 2009 tarih ve 6929 sayılı onayı ile yeni bir kimlik kazanarak Şahinbey Ağız ve diş Sağlığı Merkezine dönüştürülmüş ve Eyüboğlu Mahallesi 1 Nolu Sokak No:1 adresinde bağımsız olarak faaliyetine devam etmiştir. 11 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Eyüboğlu Mahallesi Dr.Rauf Yılmazer caddesi No:1 adresinde yeni hizmet binasına taşınmış hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz 06 Haziran 2018 tarih ve E.1509 sayılı Bakanlık Makamı Onayı ile 79 ünit + 5 yatak kapasiteli T.C. Sağlık Bakanlığı Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine dönüştürülmüştür.

Merkezimize bağlı olarak faaliyet gösteren Selma Adnan İnanıcı Semt polikliniği ise Ocaklar Mahallesi Hasip Duri Caddesi No:230/1B Şahinbey adresinde hizmet vermektedir.

Merkezimizde diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, hareketli ve total protezlerin yapımı, diş taşı temizliği, evde sağlık hizmetleri, genel anestezi altında diş çekimi ve koruyucu hekimliğe yönelik uygulamalar yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Karaoğlan
Randevu almaya çalışıyorum aradıgınız klinikte uygun randevu bulunmamıştır diye bir uygulama çıkıyor karşıma yardımcı olabilecek birileri var mı?
Mehmet Olcay
Babam 70 yaşında, koahı var, ameliyatlı. Bir diş yaptıracağız her geldiğimizde 3 saat bekliyoruz. Neymiş *** diye bi teknisyen var o bakıyormuş. *** ağa da lay laylom. Psikolojimi bozdu.

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 43 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi
140 metre uzaklıkta
Eyüpoğlu Mah. Hürriyet Cad. No:40
Gaziantep Hayat Hastanesi
410 metre uzaklıkta
İstasyon Cad. No:17
Tam-Med Hastanesi
410 metre uzaklıkta
İnönü Caddesi No:156
MMT Amerikan Hastanesi
500 metre uzaklıkta
Tepebaşı Mah. Emir Sokak No:3/A
Net Göz Tıp Merkezi
890 metre uzaklıkta
Yaprak Mahallesi İstasyon Caddesi No:72
Akyol Diyaliz Merkezi
970 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Gazi Sok. No:3