Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası
Kurum Adı:Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası
Kategori:Poliklinik
Şehir:Samsun
İlçe:Atakum
Adres:Mimarsinan Mah. 178. Sok. No:14
Telefon:0 (362) 311-1500
Web Sitesi:samsuneah.saglik.gov.trHata Bildir
41.32736136.27525

Kurum Hakkında

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası, Samsun ili Atakum ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. S.B. Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası 2018 yılında hasta kabulüne başlamıştır. Son teknolojik cihazlarla donatılmış olan Kardiyoloji, Dahiliye, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahi, Çocuk, Kadın Doğum, KBB, Üroloji, Göz, Cildiye (Dermatoloji), Nöroloji, Ortopedi, Diş Poliklinikleri ile Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası poliklinik hizmeti vermektedir.

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar
 • Ağız ve Diş Sağlığı
 • Beyin Cerrahi
 • Cildiye (Dermatoloji)
 • Çocuk Hastalıkları
 • Dahiliye
 • Genel Cerrahi
 • Göz
 • Kadın Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz
 • Nöroloji
 • Ortopedi
 • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel VM Medical Park Samsun Hastanesi
Medical Park Samsun Hastanesi; Atakum ilçesinin tam merkezinde, toplam 18600 m²'lik kapalı alanda, 33 uzmanlık dalında, 50 uzman hekimi ve 179 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Samsun Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
2021 Temmuz ayında da Samsun’da hizmet vermeye başlayan merkezimiz şu an Samsun ve çevresinde aktif olarak çalışan tek hiperbarik oksijen tedavi kliniğidir. Kliniğimizin SGK ile anlaşması bulunmaktadır.
Özel FBM Tıp Merkezi
Özel FBM Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Özel FBM Tıp Merkezinde KBB, Plastik Cerrahi ve Genel Cerrahi dallarında ayaktan tedavi verilmektedir.
Özel Atasam Atakum Tıp Merkezi
Atasam Sağlık Grubu'nun yeni hastanesi olan Atakum Tıp Merkezi Samsun'un Atakum ilçesi Yenimahalle Mahallesi Atakent Bulvarı üzerinde hizmet vermektedir. Hastane 18 branşın yanı sıra Medikal Estetik Merkezi ile Fizik Tedavi Merkez
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi
Liv Hospital Samsun alt yapı ve teknoloji kapasitesi ile 7 bin metrekare kapalı alanda, 60 yatak kapasitesi, tüm branşları içeren 25 poliklinik, 4 ameliyathane ile kişiye özel butik hastanecilik anlayışıyla hizmet veriyor.
Özel Samsun Liman Hastanesi
Liman Hastanesi olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz.
Özel FMC Samsun 19 Mayıs Diyaliz Merkezi
Özel FMC Samsun 19 Mayıs Diyaliz Merkezi 40 makine kapasitesi ile hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.
Özel İlgi Tıp Merkezi
Özel İlgi Tıp Merkezi
6 km. uzaklıkta
2005 yılında Özel İlgi Tıp Merkezi adı altında kurulan sağlık merkezimiz, daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binası ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉