Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Kurum Adı:Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:Atakum
Adres:OMÜ Kurupelit Kampüsü
Telefon:0 (362) 312-1919
Web Sitesi:hastane.omu.edu.trHata Bildir
41.37189336.213115

Kurum Hakkında

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Samsun ili Atakum ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kanser hastalarının tedavi aşamalarında ve sonrasında karşılaştıkları sorunlar multidisipliner yaklaşımlar gerektirmektedir. Onkoloji alanında en son tedavilerin uygulandığı bir yapılanmaya sahip, bilgi birikimi ve deneyimi açısından son derece donanımlı hizmet veren Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Samsun merkez ve ilçelerinde bulunan patolojik tanı almış, tedavi ve takip sürecinde olan kanser hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Sağlık hizmetleri tıbbi bakım ve rehabilitasyonları açısından oldukça gelişmiş imkanlara sahip sağlık kuruluşları bulunan ülkemizde, kanser hastalarının sorunlarını çözmeye yönelik olarak Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi bünyesinde verilen hizmetler hastaların tedavi sürecine olumlu katkı sağlayacaktır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Onkoloji, Algoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Palyatif Bakım Hizmetleri, Evde Sağlık Hizmetleri, Beslenme, Psikososyal Hizmetler alanlarında ilgili uzmanlar tarafından hizmet verilmektedir. Hastane içinde kemoterapi ünitesiyle birlikte radyoloji, onkoloji ve hematoloji bölümleri bulunmaktadır. Hastane, bölgede ilk kez yetişkinler için kemik iliği nakil merkezini de bünyesinde bulunduruyor.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Bağlı Hizmet Birimleri
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Üniversite Hastanesi · Atakum / Samsun
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Kurupelit yerleşkesinde bulunan Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük ve en donanımlı hastanesi olup halen 900 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Yorum ve Şikayetler

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı veya eleştirilerinizi mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Puan Verin
0.0 / 5

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Kurupelit yerleşkesinde bulunan Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük ve en donanımlı hastan...
Özel FMC Samsun 19 Mayıs Diyaliz Merkezi
Özel FMC Samsun 19 Mayıs Diyaliz Merkezi 40 makine kapasitesi ile hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır....
Özel Atasam Atakum Tıp Merkezi
Atasam Sağlık Grubu'nun yeni hastanesi olan Atakum Tıp Merkezi Samsun'un Atakum ilçesi Yenimahalle Mahallesi Atakent Bulvarı üzerinde hizmet vermektedir. Hastane 18 branş...
Özel FBM Tıp Merkezi
Özel FBM Tıp Merkezi
5 km. uzaklıkta
Özel FBM Tıp Merkezinde KBB, Plastik Cerrahi ve Genel Cerrahi dallarında ayaktan tedavi verilmektedir....
Özel Samsun Oksibar Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
2021 Temmuz ayında da Samsun’da hizmet vermeye başlayan merkezimiz şu an Samsun ve çevresinde aktif olarak çalışan tek hiperbarik oksijen tedavi kliniğidir. Kliniğimizin ...
Özel VM Medical Park Samsun Hastanesi
Medical Park Samsun Hastanesi; Atakum ilçesinin tam merkezinde, toplam 18600 m²'lik kapalı alanda, 33 uzmanlık dalında, 50 uzman hekimi ve 179 yatak kapasitesi ile hizmet...
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Onkoloji Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉