Şarköy Devlet Hastanesi

Şarköy Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Şarköy Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Şarköy
Adres:İstiklal Mah. İsmail Hakkı Özgen Cad. No:64
Telefon:0 (282) 518-1343
40.61386127.108147

Kurum Hakkında

Şarköy Devlet Hastanesi inşaatına 1981 yılında başlanmış ve 1983 yılında 50 fiili yatağı ile hizmete açılmıştır. Ek bina inşaatı 2001 yılında bitirilmiş, 2005 yılından bu yana 64 fiili yatağı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bünyesinde Acil Servis, Poliklinikler, Ağız ve Diş Sağlığı, Yatan Hasta Servisi, Ameliyathane, Diyaliz, 112 Acil Sağlık ve Nakil Ambulansı, Laboratuvar, Röntgen, Doğumhane birimleri bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Şarköy Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şarköy Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Şarköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Şarköy Devlet Hastanesi RandevuŞarköy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Selen Özer · 26 Temmuz 2015

Şarköyde devlet hastanesi var malesef bizler hala Tekirdağ yada başka illere gönderiliyoruz bu da 2015 Türkiyesine yakışmayan bir tablo...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Şarköy Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şarköy Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şarköy Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Malkara Devlet Hastanesi

33.7 km. uzaklıkta

Camiatik Mah. Pınar Cad. Sanayi Sit. Mevki No:3

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi

35.8 km. uzaklıkta

Organize Sanayi Girişi, Kapaklı

Gelibolu Devlet Hastanesi

42.5 km. uzaklıkta

Yazıcızade Mah. Celal Nuri İleri Cad. No:22

Gelibolu Asker Hastanesi

42.6 km. uzaklıkta

Yazıcızade Mh. Gelibolu

Biga Arda Diyaliz Merkezi

43.6 km. uzaklıkta

Hamdibey Mah. İstiklal Cad. No:270

Biga Devlet Hastanesi

43.6 km. uzaklıkta

Şirintepe Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:146