Şemdinli Devlet Hastanesi

Şemdinli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Şemdinli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Hakkari
İlçe:Şemdinli
Adres:Moda Mah. Çevre Cad. No:151
Telefon:0 (438) 411-3819
Web Sitesi:semdinlidh.saglik.gov.trHata Bildir
37.29189844.585913

Kurum Hakkında

18 Aralık 2017 tarihinde yeni hizmet binasında resmi olarak faaliyete geçen hastanemiz 8000 m2 alan üzerine kurulan alanda hizmet vermektedir. 54 yatak kapasiteli hastanemizde 13 poliklinik hizmet verilmektedir. Günlük yaklaşık 700 hastaya poliklinik hizmeti verilmektedir. Hastanemizde iki odalı ameliyathane, 6 yatak kapasiteli yoğun bakım servisi, 5 yatak kapasiteli diyaliz ünitesi ve 6 yataklı yeni doğan yoğun bakım servisi ve tomografi hizmeti mevcuttur.

Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak, modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet vermek, çalışanlarımızın da huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak birinci hedefimizdir. Bütün bu hizmetleri sağlarken amacımız hasta ve çalışanlarımızın haklarına saygı gösterip sağlık hizmeti memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri
  • Üroloji

Şemdinli Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Şemdinli Devlet Hastanesi, Hakkari ili Şemdinli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Şemdinli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şemdinli Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Şemdinli Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.5 / 5

Şemdinli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şemdinli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yüksekova Devlet Hastanesi
44 km. uzaklıkta
İpekyolu üzeri, İnanlı Köyü mevkii
Hakkari Devlet Hastanesi
81.5 km. uzaklıkta
Dağgöl Mah. Çevre Yolu Üzeri
Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
81.5 km. uzaklıkta
Pehlivan Mah. Çevreyolu Caddesi
Çukurca Devlet Hastanesi
86.1 km. uzaklıkta
Emirşaban Mah. Cumhuriyet Cad. No:46
Başkale Devlet Hastanesi
96.5 km. uzaklıkta
Hakkari Yolu Üzeri Ertuş Petrol Yanı
Beytüşşebap Devlet Hastanesi
129.5 km. uzaklıkta
Beytüşşebap