Sinanpaşa Devlet Hastanesi

Sinanpaşa Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Sinanpaşa Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Sinanpaşa
Adres:Yukarı Mah. Asım Kocabıyık Cad. No:53
Telefon:0 (272) 311-8040
38.74222230.234332

Kurum Hakkında

Sinanpaşa Afyonkarahisar ilinin bir ilçesidir. Afyon-Uşak ve Afyon-Antalya karayolları arasında, il merkezine 33 km uzaklıkta bulunmaktadır. 1953 yılında ilçe olmuştur.

Hastanemiz 1968 yılında sağlık ocağı olarak açılmıştır. 27.02.1997 tarihinde hastane statüsü verilmiştir. 2005 yılında otomasyona geçmiştir. 2008 yılından itibaren hastanemiz dönüşüm projesi kapsamı içerisinde yeniden yapılandırılmıştır. Hastanemizde laboratuar röntgen ekg acil polikliniği ile tam kapasite 24 saat hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Sinanpaşa Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sinanpaşa Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Sinanpaşa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Sinanpaşa Devlet Hastanesi RandevuSinanpaşa Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sinanpaşa Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Sinanpaşa Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sinanpaşa Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sinanpaşa Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Korel Klinik FTR Merkezi

19.8 km. uzaklıkta

Afyon Kütahya Karayolu 13.km

Oruçoğlu FTR Merkezi

19.9 km. uzaklıkta

Oruçoğlu Termal Otel Afyon Kütahya Yolu 14. Km

Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi

20.8 km. uzaklıkta

Ali Çetinkaya Kampusü Dörtyol Mah. 2070 Sok.

Parkhayat Afyon Hastanesi

24.1 km. uzaklıkta

Hasan Karaağaç Mah. Turgut Özal Cad. No:37

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi

24.6 km. uzaklıkta

Orhangazi Mahallesi Nedim Helvacıoğlu Bulvarı No:73

Afyoncan Diyaliz Merkezi

26.1 km. uzaklıkta

Selçuklu Mah. Atatürk Bulvarı No:16