Sinanpaşa Devlet Hastanesi

Sinanpaşa Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Sinanpaşa Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Sinanpaşa
Adres:Öğretmenler Mah. Cumhuriyet Meydanı No:48
Telefon:0 (272) 311-8040
Web Sitesi:sinanpasadh.saglik.gov.trHata Bildir
38.75253130.247758

Kurum Hakkında

Sinanpaşa İlçesi Afyonkarahisar-Uşak-İzmir ve Afyonkarahisar-Antalya karayolu üzerinde, il merkezine 33 km uzaklıkta bulunmaktadır. 1953 yılında ilçe olmuştur. Kendi adını taşıyan ovasında doğu-batı ve kuzey-güney uzantılı, günümüzde izleri görülen antik yolların kavşağında, Cidyessuz (Küçükhüyük) adıyla kurulmuş, Hitit dönemine kadar uzanan önemli bir merkezdir.

Hastanemiz 1968 yılında sağlık ocağı olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1970 ten sonra sağlık merkezine dönüştürülmüştür. 27/02/1997 yılında Devlet Hastanesi statüsünde hizmet vermeyi sürdürmüştür. Sinanpaşa Devlet Hastanesi 2010 yılından bu yana yeni binasında 25 yataklı hastane olarak hizmet vermekteydi.. 29/01/2021 tarihinde 50 yataklı yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Sinanpaşa Devlet Hastanesi olarak sağlıklı ve mutlu günlere kavuşmanız için kaliteli hizmet anlayışı ile yanınızdayız.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Sinanpaşa Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sinanpaşa Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Sinanpaşa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sinanpaşa Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sinanpaşa Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Sinanpaşa Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Sinanpaşa Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sinanpaşa Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Korel Klinik FTR Merkezi
18.2 km. uzaklıkta
Afyon Kütahya Karayolu 13.km
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi
19.4 km. uzaklıkta
Ali Çetinkaya Kampusü Dörtyol Mah. 2078 Sok. No:3/4
Parkhayat Afyon Hastanesi
22.8 km. uzaklıkta
Hasan Karaağaç Mah. Turgut Özal Cad. No:37
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi
23.3 km. uzaklıkta
Orhangazi Mahallesi Nedim Helvacıoğlu Bulvarı No:73
Afyoncan Diyaliz Merkezi
24.9 km. uzaklıkta
Selçuklu Mah. Atatürk Bulvarı No:16
Afyon Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
25.3 km. uzaklıkta
Burmalı Mah. Milli Egemenlik Cad Özel İdare İşhanı K:1 No:20