Sürmene Devlet Hastanesi

Sürmene Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Sürmene Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Trabzon
İlçe:Sürmene
Adres:Soğuksu Mah. Devlet Hastanesi Küme Evleri No:53
Telefon:0 (462) 746-1422
Web Sitesi:surmenedh.saglik.gov.trHata Bildir
40.91160240.132172

Kurum Hakkında

Sürmene Devlet Hastanesi, Trabzon ili Sürmene ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sürmene Devlet hastanesi 1972 yılında Sağlık Merkezinden hastaneye dönüştürülerek hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemizde ilerleyen dönemlerde artan ihtiyaçlar neticesinde 2001 yılında Hemodiyaliz ünitesi hizmete açılmıştır. Ayrıca 28/06/2007 tarihinde hastane ek binası hizmete açılarak yatak kapasitesi arttırılmıştır.

Hastanemiz Laboratuar Üniteleri, Röntgen ünitesi, Acil Servis, Hemodiyaliz Ünitesi, Endoskopi Ünitesi, Ameliyathaneleri ve Yataklı Servisleri ile günümüz insanına hak ettiği sağlık hizmetini vermeye devam eden modern bir hastane haline gelmiştir.

Sürmene Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Sürmene Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Dilek Saka
Babamı astım bronşit hastası diye 1 hafta hastanede yatırdınız dahiliye servisinde. Film çektiniz temiz çıktı, ciğer tertemiz dediniz.. Babam şuanda kalp yetmezliği ve ciğerlerinin su toplaması sebebiyle Trabzon Göğüs Hastalıklarında yatıyor. Nasıl oluyor da bir doktor durumun ciddiyetini anlayamıyor ağrı kesicilerle oyalıyor. Hastanenizde kalp krizini grip zannedip gönderenler var. Allah sizin gibi doktorların eline düşürmesin. Sağlık bakanlığına da bu şikayetimi ileteceğim. Bu ilk değil anlaşılan son da olmayacak..
Ümit Kasapcı
★★★★★
Hastahanenizde babamın rahatsızlığından dolayı yaklaşık 25 gün kaldım doktorundan temizlikçisine kadar herkes bütün sıkıntılarımızla fazlasıyla ilgilendi hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum özellikle dahiliye servisinde görev yapan hemşire kardeşlerime ayrıca teşekkür ediyorum.

Sürmene Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Sürmene Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi 100 yataklı, 7314 m² arsa ve 9935 m² kapalı alana sahip hastane olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Köprübaşı Vali Recep Yazıcıoğlu Devlet Hastanesi
Köprübaşı Vali Recep Yazıcıoğlu İlçe Hastanesi birinci basamak koruyucu sağlık hizmetleri (toplum sağlığı merkezi), acil sağlık hizmetleri ve aile hekimliği hizmetlerinin yürütüldüğü sağlık kurumu olarak hizmet vermektedir.
Of Devlet Hastanesi
Of Devlet Hastanesi
12 km. uzaklıkta
Son teknoloji sağlık ekipmanları ile donatılan Yeni Of Devlet Hastanesi hizmete geçmesiyle artık vatandaşlar Trabzon ve çevre illere gitmeden bir çok sağlık hizmetini burada alabilmektedir.
Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi yatak kapasitesi 88 olup Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane illerine hitap eden bölge hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi 710 tescilli yatak sayısı ile Kaşüstü Ana Bina Kampüsü ve Numune Ek Bina Kampüsü olmak üzere iki ayrı hizmet binasında sağlık hizmeti sunmaktadır.
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi
Eğitim ve araştırma yanında, bölge hastanesi konumuyla Doğu Karadeniz Bölgesinin geniş bir halk kitlesine hizmet veren 800 yatak kapasiteli KTÜ Farabi Hastanesi'ne başvuran hasta sayısında her geçen yıl anlamlı bir çoğalma yaşanma
Özel Rize Diyaliz Merkezi
Özel Rize Diyaliz Merkezi
33 km. uzaklıkta
Özel Rize Diyaliz Merkezinde SGK hastalarına hemodiyaliz hizmeti sunulmaktadır.
Özel Rize Göz Merkezi
Özel Rize Göz Merkezi
35 km. uzaklıkta
Özel Rize Göz Merkezinde hafta içi hergün ve cumartesi muayene yapılmaktadır. Ameliyat operasyonlarımız cumartesi günleri gerçekleşmektedir.
Rize Devlet Hastanesi
Rize Devlet Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Rize Devlet Hastanesi 358 yatak kapasitesiyle 15 branşta yataklı sağlık hizmeti, 64 poliklinikte 22 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Sürmene Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉