Sürmene Devlet Hastanesi

Sürmene Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Sürmene Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Trabzon
İlçe:Sürmene
Adres:Soğuksu Mah. Halis Burhan Cad.
Telefon:0 (462) 746-1422
40.91160240.132172

Kurum Hakkında

Sürmene Devlet hastanesi 1972 yılında Sağlık Merkezinden hastaneye dönüştürülerek hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemizde ilerleyen dönemlerde artan ihtiyaçlar neticesinde 2001 yılında Hemodiyaliz ünitesi hizmete açılmıştır. Ayrıca 28/06/2007 tarihinde hastane ek binası hizmete açılarak yatak kapasitesi arttırılmıştır.

Hastanemiz Laboratuar Üniteleri, Röntgen ünitesi, Acil Servis, Hemodiyaliz Ünitesi, Endoskopi Ünitesi, Ameliyathaneleri ve Yataklı Servisleri ile günümüz insanına hak ettiği sağlık hizmetini vermeye devam eden modern bir hastane haline gelmiştir.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri

Sürmene Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sürmene Devlet Hastanesi, Trabzon ili Sürmene ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Sürmene Devlet Hastanesi RandevuSürmene Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dilek Saka · 18 Temmuz 2013

Babamı astım bronşit hastası diye 1 hafta hastanede yatırdınız dahiliye servisinde. Film çektiniz temiz çıktı, ciğer tertemiz dediniz.. Babam şuanda kalp yetmezliği ve ciğerlerinin su toplaması sebebiyle Trabzon Göğüs Hastalıklarında yatıyor. Nasıl oluyor da bir doktor durumun ciddiyetini anlayamıyor ağrı kesicilerle oyalıyor. Hastanenizde kalp krizini grip zannedip gönderenler var. Allah sizin gibi doktorların eline düşürmesin. Sağlık bakanlığına da bu şikayetimi ileteceğim. Bu ilk değil anlaşılan son da olmayacak..

Ümit Kasapcı · 6 Mayıs 2013

Hastahanenizde babamın rahatsızlığından dolayı yaklaşık 25 gün kaldım doktorundan temizlikçisine kadar herkes bütün sıkıntılarımızla fazlasıyla ilgilendi hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum özellikle dahiliye servisinde görev yapan hemşire kardeşlerime ayrıca teşekkür ediyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Sürmene Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sürmene Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sürmene Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Araklı Tıp Merkezi

7.3 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Yunus Emre Cad. No:12/A

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi

7.4 km. uzaklıkta

Özgen Mah. Hastane Küme Evleri No:9

Köprübaşı Vali Recep Yazıcıoğlu Devlet Hastanesi

11.5 km. uzaklıkta

Fidanlı Mh. Alaaddin Kurt Cd.

Of Devlet Hastanesi

12.1 km. uzaklıkta

Solaklı Mah. Hastane Cad. No:27

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

24.8 km. uzaklıkta

Laleli Mah. Cevdet Sunay Cad No:11

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi

26.6 km. uzaklıkta

Kaşüstü Mahallesi Topal Osman Sokak No:7 Yomra