Susurluk Devlet Hastanesi

Susurluk Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Susurluk Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Susurluk
Adres:Yenimahalle Hastane Cad.
Telefon:0 (266) 865-2522
Web Sitesi:susurlukdh.saglik.gov.trHata Bildir
39.91633728.151109

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1962 yılında 7911 m2 arsa üzerine kurulmuş, Sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlamış olup, 1992 yılında ek binasıyla Susurluk Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için 2006 yılında Ek bina-2 yapımına başlanmış ve 2007 Ocak ayından itibaren Ek bina-2 hizmete girmiştir.

Hastanemiz halen 50 yatak kapasiteli, C sınıfı, 1. Seviye Acil Hizmetleri ve 1. Seviye 4 yataklı Yoğun Bakım Hizmetleri ile hizmete devam etmektedir. Hastanemizin toplam arsa alanı 7299 m2 olup ana bina ve ek binalarımz aynı arsa alanı üzerindedir. Toplam kapalı alanımız 3792 m2 ve 3 binanın toplam oturum alanı 1086 m2'dir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Susurluk Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Susurluk Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Susurluk ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Susurluk Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Cemal Katar
★★★
Hastanenin Susurluk halkına en pratik masrafsız ekonomik ulaşılabilir olarak hizmet vermekte ilçe göç vermekte acil olarak iş sahaları açılarak nüfus çoğaldığında yeni hastane yapılacaksa otoban ile şeker fabrikası arasına yapılmalı. Hastanın olduğu yerde doktor olur 22 yıl tıp eğitimi görmüş bir uzmanı zorla 7.500 TL. maaşa mahkum edemezsiniz. Hastaneyi başka bahanelerle halktan uzak yere yapmak halka ve sağlık sistemine hakaret bu fikri savunanlar uzman kişiler değildir bunlar tıp fakültelerinde çocuk okutmanın ne demek olduğunu bilmezler.

Susurluk Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Susurluk Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Susurluk Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Manyas Devlet Hastanesi
21.3 km. uzaklıkta
Çarşı Mah. Hükümet Cad. No:74
Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi
22 km. uzaklıkta
Tatkavaklı Mah. Kıryolu Sok. No:6
Meditercan Tıp Merkezi
23.1 km. uzaklıkta
Tatkavaklı Mh. Tatkavaklı Balıkesir Cd. No:24
Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi
23.6 km. uzaklıkta
Hamidiye Mh. Gürvardar İş Merkezi No:4
Paşa Diyaliz Merkezi
23.7 km. uzaklıkta
Hürriyet Mh. M.Kemalpaşa Cd. No:55 Yalıntaş
Balıkesir Sevgi Hastanesi
34.7 km. uzaklıkta
Paşaalanı Mah. 128. Sok No:11/A