Universal Manisa Hastanesi

Universal Manisa Hastanesi
Kurum Adı:Universal Manisa Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Manisa
İlçe:Yunusemre
Adres:Merkez Efendi Mah. Zengin Sok. No:17
Web Sitesi:www.uhg.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.61492727.409822

Kurum Hakkında

Universal Manisa Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Çağdaş sağlık hizmeti alanında uzman hekim kadrosu ve yüksek teknoloji ürünü tıbbi cihazları ile sağlık hizmeti alanında önemli bir merkez olan Universal Manisa Hastanesi 1991 yılında hizmete açıldı.

Acil servis, İç hastalıkları, dahiliye, ağız ve diş sağlığı, diş hekimliği, kadın hastalıkları ve doğum anestezi ve reanimasyon, kalp ve damar cerrahisi (kvc) beyin ve sinir cerrahisi, nöroşirurji, kardiyoloji biyokimya, kulak, burun ve boğaz hastalıkları çocuk sağlığı ve hastalıkları, nefroloji dermatoloji, cildiye, nöroloji enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji, ortopedi ve travmatoloji genel cerrahi, radyoloji göz hastalıkları, üroloji birimleriyle Manisa ve çevre illere sağlık hizmeti sunmaktadır.

Universal Manisa Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Universal Manisa Hastanesi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yakup özalp · 1 Temmuz 2012

Öncelikle ciddi anlamda tertipli düzenli ve herşeyden önce de hijyenik temiz bir hastane. İnsan bu hastaneyi görünce hasta olası geliyor.:) Tüm yorumculara tavsiye edilir. Hastane deyince önde gelen isimlerden biri olduğuna inanıyorum. Özellikle kadın doğum uzmanı Süleyman Emre Bey'e çok çok teşekkürlerimi iletmek isterim. Ben Sevda Özalp Röntgen Teknisyeni...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Universal Manisa Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Universal Manisa Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 35 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Universal Manisa Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Merkezefendi Devlet Hastanesi

300 metre uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:288

Gediz Tıp Merkezi

310 metre uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. Doğu Cad. No:236/26

Moris Şinasi Çocuk ve Doğum Kliniği

340 metre uzaklıkta

Akmescit Mah. İzmir Cd. No:335

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

350 metre uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Cad. No:150

İzmir Kardiyoloji Dal Merkezi

410 metre uzaklıkta

Merkez Efendi Mah. İzmir Cad. No:256/A

Fizipol Manisa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

930 metre uzaklıkta

Arda Mah. 3219 Sokak No:10