Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi

Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Malatya
İlçe:Yeşilyurt
Adres:Malatya Caddesi Gedik Mevkii
Telefon:0 (422) 481-2200
38.30383438.249821

Kurum Hakkında

Malatya Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi 1996 yılında ilçemiz hayırseverlerinden Mahmut Çalık tarafından inşa edilmiş ve 1997 yılında hizmete açılmıştır. 5325 m2 kapalı alan, 1725 m2 oturum alanı, otopark ve 60 yatak kapasitesine sahiptir.

1 Kulak Burun Boğaz, 1 Genel Cerrahi, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum, 1 Göz Hastalıkları, 1 Üroloji(Bevliye), 1 Çocuk Hastalıkları, 1 Dahiliye, 1 Göğüs Hastalıkları, 1 Anestezi, 1 Biyokimya, 2 Diş Hekimi ve 4 Pratisyen Hekim ile teknolojik açıdan yüksek donanıma sahip cihazlarımız ve 189 deneyimli personelimiz ile 33. 206 nufusa hizmet vermektedir.

Malatya Belediyesi Motaş Müdürlüğünün Belediye Otobüsleriyle, Yeşilyurt, Yakınca, Gündüzbey Minibüs ve Otobüsleriyle Hastaneye ulaşım sağlanmaktadır.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi, Malatya ili Yeşilyurt ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi RandevuYeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gözde Akademi Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

Karakavak Mah. Ankara Asfaltı 6. Km. No:219

Malatya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

5 km. uzaklıkta

Yavuz Selim Mah. Liyakat Cad. No:12

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

5.8 km. uzaklıkta

Turgut Özal Cd. Özalper Mh. No:4

Malatya Sevgi Tıp Merkezi

5.9 km. uzaklıkta

İstasyon Cad. No:163 Sıtmapınarı

Gözde Anamed Tıp Merkezi

6.8 km. uzaklıkta

Şifa Mah. Müge Sok. No:5

Malatya Gözde Hastanesi

6.8 km. uzaklıkta

İnönü Cad. Niyazi Mah. No:145