Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ADSM
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Akhisar
Adres:İnönü mah. 234 sokak No:16 Akhisar
Telefon:0 (236) 414-4511
38.91475127.840996

Kurum Hakkında

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi daha önce Akhisar Devlet Hastanesine bağlı Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak hizmet vermekteydi. 2004 yılında sağlıkta dönüşüm projesi çerçevesinde ihtiyaçların artması neticesi merkezimizin kurulması planlandı.

Yapılan çalışmalar doğrultusunda 01/12/2008 tarihinden itibaren Akhisar Devlet Hastanesinden ayrılarak Ağız ve diş sağlığı merkezi olarak hizmet verilmeye başlanmıştır. Merkezimizin bilgisayar yazılım sistemi yenilenmiş ve tam otomasyona geçilmiş olup, hastalarımız daha modern şartlarda muayene olma imkanına kavuşmuşlardır. Avrupa Birliğine girme sürecinde bulunan ülkemizdeki gelişmelere paralel olarak, uluslararası akreditasyonun sağlanması hedefi ile merkezimizde toplam kalite çalışmaları kapsamında, kalite çalışmalarımız tamamlanmış ve 22-10-2009 tarihinde ISO 9001. 2008 KYS Kalite Belgemizi almış bulunuyoruz.

Mevcut tıbbi cihazlarımız teknolojik olarak modern cihazlar ile yenilenmekte olup, daha sağlıklı şartlarda hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Teknolojik gelişmeler ve sağlık alanındaki yenilikler konusunda personelimiz hizmet içi eğitimlerle sürekli bilgilendirilmektedir. Hastane enfeksiyonları konusunda çalışmalarımız sürmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ili Akhisar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuAkhisar Ticaret ve Sanayi Odası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doğuş Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Hürriyet Mahallesi 151. Sok. No:101

FMC Akhisar Diyaliz Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Hürriyet Mah. 425 Sokak No:49/B

Akhisar Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Kethüda Mahallesi 374 Sokak No:2

Akhisar Devlet Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Reşatbey Mah. 167 sk. No:126

Kırkağaç Devlet Hastanesi

26.2 km. uzaklıkta

Şair Eşref Mh. 85 Sokak No:24

Saruhanlı Devlet Hastanesi

31.1 km. uzaklıkta

Cengiz Topel Mh. Ali Şanlıer Cad. No:1

Soma Devlet Hastanesi

35.1 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mh. Hüseyin Öz Kılınç Cd. No:1