Özel Mavi Hospital Hastanesi

Özel Mavi Hospital Hastanesi
Kurum Adı:Özel Mavi Hospital Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Manisa
İlçe:Akhisar
Adres:Kethüda Mah. 374 Sokak No:2
Telefon:0 (236) 404-0404
Web Sitesi:mavihospital.comHata Bildir
38.92846227.834592

Kurum Hakkında

Özel Mavi Hospital Hastanesi, Manisa ili Akhisar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 2016 yılında yapılan ek binası ile toplamda 9 bin metrekare kapalı alana kurulan Mavi Hospital uzman tıbbi kadrosunun yanı sıra, teknolojik altyapıya sahip tıbbi cihazları ile sadece Akhisar’a değil, çevre il ve ilçelere de hizmet vermektedir. Hastanemizin konum itibariyle de İstanbul-İzmir Karayolu üzerinde konumlandırılması da acil sağlık ihtiyacına çözüm olmaktadır.

Tıp teknolojisinin modern cihazlarına sahip olan ve birçok branşta hizmet sunan hastanemiz, böylelikle kusursuz hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, Mavi Hospital Genel Yoğun Bakım ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Üniteleri ile sağlık sektörünün en büyük sıkıntılarından biri olan yoğun bakım eksikliğinin giderilmesine katkıda bulunmaktadır.

Hastanemiz genelinde yüzde yüz şartlandırılmış taze havayla beslenen VRF Sistemi, hastaların enfeksiyona karşı güvenliğini sağlayan bir sistemdir. Bu vb. çözümlerimiz sayesinde, misafirlerimizin sağlığını korumayı amaçlamaktayız.

Tüm katlarda binanın geneline hizmet veren 4 adet asansörümüzle hasta ve hasta yakınlarının ihtiyacına cevap vermeyi amaçladığımız hastanemizde, bekleme ve dinlenme alanları geniş ve ferah olarak yapıldı. Ayrıca hastanemiz Doğal Afet durumunda hasta ve hasta yakınlarının tahliyesine müsait geniş bir yapıda tasarlanmıştır.

Hasta ve hasta yakınlarının rahatı için her türlü detayın düşünüldüğü Mavi Hospital, misafirlerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği için deprem vb. risklere karşı test edilen güvenli bina teknolojisi ile üretildi ve akıllı bina teknolojisi ile donatıldı.

3 adet ameliyat salonunun bulunduğu, birden fazla cerrahi işlemin yapılabildiği ameliyathanemizde, 2 adet doğumhanemizde ve hastane genelinde enfeksiyona karşı gerekli tedbirler alınmıştır.

Hastane bünyemizde yaklaşık 243 kişi istihdam etmekteyiz. Hastanemiz, 1 VIP, 1 SUİT 108 standart hasta yatağı, 30 yataklı 2. Basamak Genel Yoğun Bakım ve 14 kuvözlü Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi ile hizmet vermekteyiz. Hastanemizde, 9 Dahili branş ve 7 Cerrahi branş bulunmaktadır. 22 Uzman ve 3 Pratisyen hekimimizle hizmet vermekteyiz. Ayrıca Manyetik Rezonans (MR), EMG, EEG, Kemik Dansitometri, Endoskopi, Kolonoskopi, Mammografi, Röntgen, Renkli Doppler, Bilgisayarlı Tomografi (BT) hizmeti de vermekteyiz.

2014 yılı Mart ayında hizmete giren Kozmetik – Dermatoloji Ünitemizde; Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt Gençleştirme ve Vücut Sıkılaştırma gibi birçok uygulama yapılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mavi Hospital Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Algoloji
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Mavi Hospital Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mavi Hospital Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Mavi Hospital Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi
Özel FMC Akhisar Diyaliz Merkezi 25 makine kapasiteli olarak hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.
Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi
Akhisar Devlet Hastanesi yeni ve modern hizmet binasında 140 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinin ek bina olarak hizmet vermeye başlamasıyla yatak sayısı 200e çıkmıştır.
Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni hizmet binamız toplam bodrum + 3 katlı olup, 23 diş üniti ile, günün tüm teknolojik imkanlarıyla donatılmış durumdadır.
Kırkağaç Devlet Hastanesi
48 adet servis yatağı, 8 adet Palyatif yatağı, 4 adet Yoğun Bakım yatağı olmak üzere 60 yatak kapasitesiyle Hastanemiz hizmetine devam etmektedir.
Saruhanlı Devlet Hastanesi
Saruhanlı Devlet Hastanesi
32 km. uzaklıkta
Saruhanlı Devlet Hastanesi 40 yataklı binamızda poliklinikler, acil servis, fako cihazının, laporaskopi ve artroskopi cihazının da bulunduğu bir ameliyathane, otoanalizör, hemogram, koagülasyon cihazı ile hizmet veren biyokimya la
Özel Medigün Hastanesi
Özel Medigün Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Özel Medigün Hastanesi mevcut kullanılabilir 75, toplamda 120 yatak kapasitesiyle bölgemizin en büyük özel hastanesidir.
Özel Soma Diyaliz Merkezi
Özel Soma Diyaliz Merkezi
35 km. uzaklıkta
Merkezimiz SSK, Bağ kur ve Emekli Sandığı ile anlaşması mevcut olup, hastaların hemodiyaliz tedavileri dışında sağlık problemlerinin çözümüne yardımcı olunabilmektedir.
Özel Fer Soma Tıp Merkezi
Özel Fer Soma Tıp Merkezi
37 km. uzaklıkta
Özel Fer Soma Tıp Merkezimiz, 2007 yılında Kurtuluş Mahallesi İdman Sokak No:38/K Soma adresinde ilk defa sağlık hizmeti sunumuna başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mavi Hospital Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉