Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Akhisar
Adres:Reşat Bey mah. 167 sok. No:126/2
Telefon:0 (236) 414-4511
Web Sitesi:www.akhisar.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
38.91800627.808174

Kurum Hakkında

Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi daha önce Akhisar devlet hastanesine bağlı diş tedavi ve protez merkezi olarak hizmet vermekteydi. 2004 Yılında sağlıkta dönüşüm projesi çerçevesinde artan hasta talebi neticesi merkezimizin kurulması planland. Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasının değerli katkılarıyla 10/03/2008 tarihinde yeni binamızla hizmet vermeye başladık. Artan hasta kapsitesi ve kalite standartları gereği 10/03/2015 tarihinde yeni hizmet binamıza taşındık.

Yeni hizmet binamız toplam bodrum + 3 katlı olup, 23 diş üniti ile, günün tüm teknolojik imkanlarıyla donatılmış durumdadır. Merkezimiz 4000m2 kapalı alana sahip toplam 3 kattan oluşan hizmet binası ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ili Akhisar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akhisar Devlet Hastanesi
70 metre uzaklıkta
Reşatbey Mah. 167 sk. No:126
FMC Akhisar Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. 425 Sokak No:49/B
Mavi Hospital Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Kethüda Mah. 374 Sokak No:2
Kırkağaç Devlet Hastanesi
24.5 km. uzaklıkta
Şair Eşref Mh. 85 Sokak No:24
Saruhanlı Devlet Hastanesi
29.2 km. uzaklıkta
Cengiz Topel Mh. Ali Şanlıer Cad. No:1
Medigün Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Hamidiye Mah. No:4