Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Akhisar
Adres:Reşat Bey mah. 167 sok. No:126/2
Telefon:0 (236) 414-4511
38.91800627.808174

Kurum Hakkında

Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi daha önce Akhisar devlet hastanesine bağlı diş tedavi ve protez merkezi olarak hizmet vermekteydi. 2004 Yılında sağlıkta dönüşüm projesi çerçevesinde artan hasta talebi neticesi merkezimizin kurulması planland. Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasının değerli katkılarıyla 10/03/2008 tarihinde yeni binamızla hizmet vermeye başladık. Artan hasta kapsitesi ve kalite standartları gereği 10/03/2015 tarihinde yeni hizmet binamıza taşındık.

Yeni hizmet binamız toplam bodrum + 3 katlı olup, 23 diş üniti ile, günün tüm teknolojik imkanlarıyla donatılmış durumdadır. Merkezimiz 4000m2 kapalı alana sahip toplam 3 kattan oluşan hizmet binası ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ili Akhisar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuAkhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akhisar Devlet Hastanesi

70 metre uzaklıkta

Reşatbey Mah. 167 sk. No:126

FMC Akhisar Diyaliz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Hürriyet Mah. 425 Sokak No:49/B

Akhisar Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Kethüda Mahallesi 374 Sokak No:2

Kırkağaç Devlet Hastanesi

24.5 km. uzaklıkta

Şair Eşref Mh. 85 Sokak No:24

Saruhanlı Devlet Hastanesi

29.2 km. uzaklıkta

Cengiz Topel Mh. Ali Şanlıer Cad. No:1

Medigün Hastanesi

35 km. uzaklıkta

Hamidiye Mah. No:4