Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Diyarbakır
İlçe:Sur
Adres:Dr. Şeref İnalöz Cad. Doğumevi Yanı Dağkapı
Telefon:0 (412) 224-0894
37.91754040.239164

Kurum Hakkında

Diyarbakır Devlet Hastanesi bünyesinde Diş Kliniği olarak hizmet vermekte iken, 15 Nisan 1999 tarihinden itibaren Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliği olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Başta Diyarbakır olmak üzere tüm bölge illerden gelen hastalarımıza her gün 12 Poliklinik, 5 Entegre Kliniği, 2 Endodonti Kliniği, 2 Pedodonti Kliniği, ve 1 Lokal Ameliyathane ile diğer idari ve destek birimlerimizle en son tıbbi ve teknolojik gelişmeleri kullanarak modern, rahat bir ortamda muayene ve tedavi hizmetlerini sunmaktayız.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diyarbakır ili Sur ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuDiyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dilara Timuçin Çeliker · 25 Şubat 2015

Berbat bir kurum. Kurban kesen kasaplar hayvana daha iyi davranıyorlar. ***** adında olan bayan hekim 1 dakikada dişi çekti ve gönderdi. Dişin parçası da içte kalmış.

Hakan Esra Akkan · 11 Mart 2014

çok avrupai bi kurum :)

Zulkuf Koç · 19 Nisan 2012

Avrupai bir kurum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 44 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi

110 metre uzaklıkta

Dr. Şeref İnal Öz Cd. Diyarbakır

Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi

210 metre uzaklıkta

Hastaneler Caddesi

Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi

300 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. İnka Dört Apt. No:1

Batıgöz Diyarbakır Göz Sağlığı Merkezi

310 metre uzaklıkta

İzzetpaşa Caddesi No:7 Suriçi

Diyarbakır Asker Hastanesi

320 metre uzaklıkta

Yenişehir mah. Dr. Şeref İnalöz Cd

Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi

330 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Cad. İnka 4 Apt. No:9/C