Hacı Hüseyin Terzi Tekirdağ Diyaliz Merkezi

Hacı Hüseyin Terzi Tekirdağ Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Hacı Hüseyin Terzi Tekirdağ Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Süleymanpaşa
Adres:100. Yıl Mahallesi, Yeni Sanayi Karşısı
Telefon:0 (282) 260-0311
40.96051327.481757

Kurum Hakkında

Türk böbrek Vakfı Tekirdağ Hacı Hüseyin Terzi Diyaliz Merkezi, 8 Ocak 1997 yılında hizmete girmiştir. Fresenius marka toplam 25 hemodiyaliz makinası ile yaklaşık 100 hastaya hizmet vermektedir.

Diyaliz merkezimizde 1 sertifikalı hekim ve mesul müdür, 1 uzman doktor, 1 işletme müdürü, 1 diyetisyen, 1 mikrobiyoloji uzmanı, 1 laboratuvar teknikeri, 6 hemşire, 1 diyaliz teknisyeni, 6 hizmetli personel olmak üzere 22 çalışanımız görev yapmaktadır.

Hastalarımızın hemodiyaliz dışındaki muayene ve tedavileri Hizmet Hastanesi başta olmak üzere bölgede faaliyet gösteren hastanelerde gerçekleştirilmektedir. Merkezimizde bulunan mikrobiyoloji laboratuvarı, Tekirdağ ilindeki üç merkezimize de hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Hacı Hüseyin Terzi Tekirdağ Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hacı Hüseyin Terzi Tekirdağ Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hacı Hüseyin Terzi Tekirdağ Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hacı Hüseyin Terzi Tekirdağ Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hacı Hüseyin Terzi Tekirdağ Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hacı Hüseyin Terzi Tekirdağ Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

100. Yıl Mah. Tunca Cad.

Star Medica Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Orta Cami Mah. Cengiz Topel Meydanı No:10

Tekirdağ Devlet Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

Eski Cami Mah. Hastane Sk. No:1

Avrupagöz Tekirdağ Göz Merkezi

6 km. uzaklıkta

Hürriyet Mah. Yalı Kolu Mevkii Cennet Sk. No:4

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

6.6 km. uzaklıkta

Gündoğdu-Turgut Mah. Osman Gazi Bulvarı 43/2

Tekirdağ Yaşam Hastanesi

7.8 km. uzaklıkta

Hürriyet Mah. Büşra Sok. No:20 Süleymanpaşa