Özel Olgungöz Tıp Merkezi

Özel Olgungöz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Olgungöz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Süleymanpaşa
Adres:Hürriyet Mah. Elif Hanım Sok. No:9
Telefon:0 (282) 261-9361
Web Sitesi:www.olgungoz.comHata Bildir
40.9787327.546643

Kurum Hakkında

Özel Olgungöz Tıp Merkezi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Olgun Göz Tıp Merkezi; 2018 yılında uzun yıllar göz cerrahisi ve tıp alanında edindiği tecrübeler doğrultusunda Op.Dr.Erol OLGUN’un girişimleriyle halkın hizmetine açmıştır. Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde hizmet veren Olgun Göz Tıp Merkezi, ilçe içinden geçen Atatürk caddesinin hemen kenarında olması nedeniyle ulaşım hatlarının ana güzergahı üzerindedir. Bu durum hastalarımız için de ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Merkezimizin hekimleri tarafından hastalarımıza, teknolojik cihazlardan faydalanarak, etik değerlerden ödün vermeden, doğru tanı ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışıyla, her biri alanlarında uzman hekimlerimiz ve tüm çalışanlarımız; her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içindedir. Merkezimizde hastalarımızın teşhis ve tedavi sırasında aldığı sağlık hizmetinin hijyenik, güvenilir ve kaliteli olmasına dikkat edilmektedir.

Hizmetlerimizi daha geniş kitlelere sunabilmek amacıyla Merkezimizde halkımızın yanı sıra, Özel Sigorta Kuruluşları, Bankalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu üyelerine ve mensuplarına hizmet verilmektedir.

Merkezimizde, polikliniklerimiz ve tetkik odalarının yanı sıra, göz ameliyatları için özel dizayn edilmiş hepa filtreli ameliyathanemiz bulunmaktadır. 2500 metrekare kapalı alanda, deniz manzaralı odaları ve otopark hizmeti ile sizin için her türlü ayrıntı düşünülmüş, en kaliteli ve eksiksiz hizmeti sunmayı amaçlanmıştır.

Merkezimizde, görme keskinliğinin tespitinden göz kusurlarının belirlenmesinde ve her türlü göz muayenesinde en gelişmiş bilgisayarlı cihazlar kullanılmakta ve otomatik olarak en hızlı ve en doğru saptamalar yapılagelmektedir. Ayrıca Olgun Göz Tıp Merkezinde Ozon tedavisi de konunun uzmanı Hekim ve hemşireler tarafından yapılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Olgungöz Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Olgungöz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Olgungöz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Olgungöz Tıp Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi
İlk önce Emekli Sandığı daha sonra Bağ-kur ve son olarak da SSK'lı hastalarımıza hizmet vermeye başladık. Sağlık hizmetini sizlere sunmaktan ve bu hizmetin yayılması için çalışmaktan gurur duyuyoruz.
Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi
Ege Diyaliz A.Ş Bünyesinde bulunan Özel Tekirdağ Yaşam Diyaliz Merkezi olarak 20 yıllık tecrübemizi günümüzün modern imkanlarıyla birleştirerek bir diyaliz hastasına ihtiyacı olan her türlü sorunu çözmek amacı güden bir vizyon ile
Tekirdağ Devlet Hastanesi
82. Yıl Devlet Hastanesi ile birleşerek 400 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. Bugün 1. ve 2. kısmım binalarıyla Tekirdağ Devlet Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Özel Star Medica Hastanesi
Özel Star Medica Hastanesi, A sınıfı hastane olarak Cengiz Topel Meydanındaki modern binasında hizmet sunmaktadır.
Özel Biltek Dahiliye Dal Merkezi
Kuruluş tarihinden günümüze kadar sağlık sektöründe bir çok alanda hizmet veren Biltek Sağlık bu sektörde emin adımlar ile ilerlemektedir.
Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Çevre Yolu üzerinde yapılan yeni ve modern binasında, 50+5 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir.
Tekirdağ Şehir Hastanesi
Trakya'nın en gelişmiş entegre sağlık tesisi olarak öne çıkan 566 yataklı İsmail Fehmi Cumalıoğlu Tekirdağ Şehir Hastanesinde 124 poliklinik, 18 ameliyathane ve 101 yoğun bakım yatağı yer alıyor.
Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi
Kurulduğundan bu yana gerek eğitim gerek sağlık alanında adını ve iddiasını sürdüren Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde kurulan Araştırma Ve Uygulama Hastanesi modern binasında hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Olgungöz Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉