Özel Olgungöz Tıp Merkezi

Özel Olgungöz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Olgungöz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Süleymanpaşa
Adres:Hürriyet Mah. Elif Hanım Sok. No:9
Telefon:0 (282) 261-9361
Web Sitesi:www.olgungoz.comHata Bildir
40.9787327.546643

Kurum Hakkında

Olgun Göz Tıp Merkezi; 2018 yılında uzun yıllar göz cerrahisi ve tıp alanında edindiği tecrübeler doğrultusunda Op.Dr.Erol OLGUN’un girişimleriyle halkın hizmetine açmıştır. Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde hizmet veren Olgun Göz Tıp Merkezi, ilçe içinden geçen Atatürk caddesinin hemen kenarında olması nedeniyle ulaşım hatlarının ana güzergahı üzerindedir. Bu durum hastalarımız için de ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Merkezimizin hekimleri tarafından hastalarımıza, teknolojik cihazlardan faydalanarak, etik değerlerden ödün vermeden, doğru tanı ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışıyla, her biri alanlarında uzman hekimlerimiz ve tüm çalışanlarımız; her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içindedir. Merkezimizde hastalarımızın teşhis ve tedavi sırasında aldığı sağlık hizmetinin hijyenik, güvenilir ve kaliteli olmasına dikkat edilmektedir.

Hizmetlerimizi daha geniş kitlelere sunabilmek amacıyla Merkezimizde halkımızın yanı sıra, Özel Sigorta Kuruluşları, Bankalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu üyelerine ve mensuplarına hizmet verilmektedir.

Merkezimizde, polikliniklerimiz ve tetkik odalarının yanı sıra, göz ameliyatları için özel dizayn edilmiş hepa filtreli ameliyathanemiz bulunmaktadır. 2500 metrekare kapalı alanda, deniz manzaralı odaları ve otopark hizmeti ile sizin için her türlü ayrıntı düşünülmüş, en kaliteli ve eksiksiz hizmeti sunmayı amaçlanmıştır.

Merkezimizde, görme keskinliğinin tespitinden göz kusurlarının belirlenmesinde ve her türlü göz muayenesinde en gelişmiş bilgisayarlı cihazlar kullanılmakta ve otomatik olarak en hızlı ve en doğru saptamalar yapılagelmektedir. Ayrıca Olgun Göz Tıp Merkezinde Ozon tedavisi de konunun uzmanı Hekim ve hemşireler tarafından yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Özel Olgungöz Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Olgungöz Tıp Merkezi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Olgungöz Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Olgungöz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Olgungöz Tıp Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Olgungöz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tekirdağ Yaşam Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Büşra Sok. No:20 Süleymanpaşa
Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi
2 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Sertkaya Sok. No:37
Tekirdağ Devlet Hastanesi
2.7 km. uzaklıkta
Ortacami Mah. Hastane Bayırı Sok. No:1
Star Medica Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Orta Cami Mah. Cengiz Topel Meydanı No:10
Biltek Dahiliye Dal Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Hüseyin Pehlivan Caddesi No:10
Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
3.7 km. uzaklıkta
Gündoğdu-Turgut Mah. Osman Gazi Bulvarı 43/2
Tekirdağ Şehir Hastanesi
3.7 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Yemen Sok. No:13 Çevre Yolu Üzeri